AJAX M.V.V. A.. Janus woninginrichting tegen J)e pl°e§ van Ajax heeft zondag in het Olympisch Stadion een goede beurt ge maakt. Het heeft een faire wedstrijd gespeeld en ook een goede, in vele fasen sterke partij aan de bijna 40.000 toeschouwers getoond. Het heeft bovenal ge ïmponeerd door de correcte houding die het aannam na de arbitrale vergissing. De woordenbotsing tussen Jongbloed en Muller was een pijnlijk incident, hetgeen altijd te betreuren is. Een spontane uiting of reactie is soms verklaarbaar doch het is beter de mondjes dicht te houden. D.W.S. heeft goed gespeeld, het is heel moeilijk tegen deze sterke, prima sluitende defensie te scoren. De aanval van Ajax ver diende toch wel de voorkeur. Ajax heeft dus maar een halve revanche genomen voor de 03 in de Meer, doch deze 11 toont toch wel dat de ploeg der rood-witten de hevige inzinking grotendeels te boven is. De positie die Ajax op het ogenblik inneemt, is toch altijd nog niet safe. Het vertoonde spel tegen D.W.S. schonk vertrouwen, dat nog meer successen behaald kunnen worden als even enthousiast gespeeld en tot het laatst volgehouden wordt. Merkwaardig dat Ajax het meest in gevaar geweest is tegen het einde van de wedstrijd. Is dat nervositeit, hapert er nog iets aan de conditie? Ettelijke wedstrijden zijn door Ajax in dit sei zoen kort voor het eindsignaal nog verloren, of er werd gelijk gespeeld als Ajax praktisch in gewonnen positie was. Het ontbrak dan niet zozeer aan een tactische instelling doch wél aan de nodige rust bij de spelers. Gelukkig was Hoogerman extra secuur in die laatste fase van de wedstrijd. Dat is het voordeel van routine. Vandaag tegen M.V.V. kan het opnieuw een spannende wedstrijd worden. Men oordele over M.V.V. niet te lichtvaardig, omdat de Maastrichtenaren j.l. zondag tegen Telstar teleurstellend hebben gespeeld. Telstar heeft een muurvaste defensie en als het dan in de meestal middelmatige voorhoede even wil boteren (en dat was het geval dank zij een ouderwetse bevlieging van Van der Kuil), dan is een nederlaag tegen de nieuwe IJmuidense combinatie nog geen bewijs van zwakte. Ajax heeft in Maastricht met 22 gelijk gespeeld en algemeen hoopt men in Am sterdam dat de Ajacieden het vandaag tot een overwinning brengen. Maar dan moet er voor gespeeld worden en raak geschoten! J. HOVEN m n.v. OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS Motorkade 4-5, Telefoon 61091-68978, Amsterdam-N. Privé 02959-1 9582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec. ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. Duivenbode Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30-72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 3