Weiss', Hel Linoleumhuis Studieverlof voor Carré Sir Stanley Matthews n.v. Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies Sedert 1909 - D. W. DE KRUYFF Zn Rokin 50, Amsterdam, Tel. 239576 dam. De kans voor D.W.S. steeg weer door die verrassende overwinning van D.O.S. op Feijenoord. Men ziet daaruit al weer dat het beste paard ook wel eens struikelt. Dat overkomt elke ploeg wel eens. Wij kunnen ons het enthousiasme van de Stichte naren levendig voorstellen. Elke club weet nu hoe de Utrechtse Kanaries uit de hoek kunnen komen. We hopen dat Ajax de kracht kan opbrengen om dit voorbeeld te volgen. Laten de Ajacieden er hun uiterste best voor doen. Met goed en fair, doch ook fel en enthousiast spel. J. HOVEN Louis Carré, de Belgische oud-international, kreeg van zijn werkgever, de ge meente Luik, een jaar verlof, teneinde hem in de gelegenheid te stellen een stage te volgen aan het Nationaal Instituut voor Lichamelijke Opvoeding en Sport. De lintjesregen, die in Nederland altijd plaats vindt op 30 april, de verjaardag van de Koningin, heeft men in Engeland al sedert lang op Nieuwjaarsdag. Belangrijk nieuws voor de sportwereld was dat op de jongste lijst van onder scheidenen een voetballer voorkwam, de ondanks zijn vijftig jaren nog altijd actieve Stanley Matthews. Matthews speelt nog slechts van tijd tot tijd voor zijn club, Stoke City, maar wanneer dat het geval is, staat hij nog zijn mannetje. Stanley Matthews werd in de adelstand verheven en zal voortaan door het leven gaan als Sir Stanley Matthews. Een eer, die tot dusver nog slechts aan vier sportmensen ten deel viel, van wie Stanley Matthews zag, ook in het Engels elftal, menige speler komen en gaan. Op deze foto van achttien jaar geleden staat hij afgebeeld met een van de beste aanvalslinies, die de Britten ooit op de been hebben gebracht. Van links: Stanley Matthews, Wilfred Mannion, Tommy Lawton, Billy Steel en Billy Liddell. OFFICIAL DEALER Tevens voor een goede OCCASION Burg. de Vlugtlaan 119-123, Tel. 133579 (3 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 4