m AJAX A.D.O. A. Janus woninginrichting tegen jax heeft het seizoen ingezet met een nederlaag in Deventer tegen Go Ahead. Ongetwijfeld teleurstellend. Mogen we enkele verslagen van Deventer dagblad correspondenten geloven, dan was Go Ahead veel sterker en veel beter. Vooral dat laatste komt me nog al apocrief voor doch het heeft weinig doel daarover na te kaarten al is het natuurlijk nog al zonderling dat een ploeg die zo in elk opzicht sterker was slechts met 10 wint. Dat zich opnieuw het spilvraagstuk voordeed doordat Pronk niet op gesteld kon worden, is wel jammer. Er zijn nu al ver schillende spillen in actie geweest doch stoppen en „eerste spil" is een moeilijke taak die routine vereist. In elk geval heeft in Deventer de aanval, stuk voor stuk uit kwaliteitsspelers samengesteld, het nog niet gevonden. Van deze linie moeten toch goals komen, zou men als sterk geïnteresseerde buitenstaander(l) toch verwachten. Genoeg over Deventer. Dat was een minder goed begin waarvoor de ploeg van Ajax zich zal willen revancheren. A.D.O. heeft zondag niet gespeeld. We weten niet of dat gunstig is of niet. We zouden zo zeggen: een weekje rust kan geen kwaad. Dat verhoogt de animo om eens flink aan te pakken. „A.D.O. is voor Ajax een kwaje," zei ons dezer dagen een volbloed Ajacied en dat is ook onze visie. A.D.O. weet van „vechten" van zich „leeg spelen" om te winnen. En dezelfde Ajacied zeide dat Ajax maar zelden tot een uiterste krachtsinspanning komt, maar dan is het meestal ook raak. Daarin geloven we ook, maar als we zo het ranglijstje bekijken, dan geloven we wel dat de ploeg zich zal realiseren hoe de zaken staan. Er mag geen puntje verloren gaan dat veroverd zal kunnen worden als alle elf zich voor de volle honderd procent „in het strijdgewoel" werpen. Als ze dat niet doen krijgt het bekende spook een slachtoffer van grote reputatie! Dan zouden ettelijke duizenden Amsterdammers in elk geval figuur lijk een traan wegpinken. Maar ho even! Hebben die Amsterdammers wel van hun grote genegenheid voor Ajax blijk gegeven? Laat het de rood-witten heden middag niet aan de hartelijke aanmoedigingen ontbreken! Behalve die nederlaag van Ajax was het j.l. zondag geen slechte dag voor Amster- OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELSnv. Motorkade 4-5, Telefoon 61091-689 78, Amsterdam-N. Privé 02959-1 9582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. HEYNEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30 - 72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 3