Wm J. Jonckers HET PAROOL luxe schoenen Hongaars trainingskamp Kees Noomen -J- Voetbal-suite Eerst sneeuwruimen Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linneausstraat 56 Sarphatipark 28 Haarlemmerdijk 137 Kalverstraat 9 De Hongaarse internationals komen in januari gedurende drie weken in een trainingskamp bijeen, teneinde zich voor te bereiden op de strijd om het wereld kampioenschap 1966. De vorige week is de nestor van het stadionpersoneel de heer Kees Noomen, verzorger van terreinen en materialen op 64-jarige leeftijd overleden. Hij was van af de oprichting werkzaam bij het Olympisch Stadion een bekwame en betrouwbare voorman die ieders waardering had en de sport en het stadion uitstekende diensten heeft bewezen. J. H. De Braziliaan Edoardo Techa componeerde een Voetbalsuite in vier delen. De delen zijn: „Beginsignaal", „Overtreding", „Penalty" en „Slot-offensief". Bij de instrumenten vindt men een half dozijn scheidsrechtersfluitjes. Voor Lausanne Sports, de club van Pierre Kerkhoffs, voor de tweede wedstrijd in Europa Cup II kon aantreden tegen de Bulgaarse bekerhouder Slavia Sofia, moest het veld sneeuwvrij gemaakt worden. Door een ploeg van tachtig arbeiders werd dat in de voormiddag gedaan, waarbij opgemerkt moet worden dat deze man nen wel over technische hulpmiddelen beschikten in de vorm van zeven sneeuw slag-machines. Doordat de wedstrijd in een 21-zege voor de Zwitsers eindigde (Pierre Kerkhoffs scoorde het eerste doelpunt) moet een beslissingswedstrijd wor den gespeeld. Over de stad, waar die wedstrijd moet plaats vinden, konden de twee clubs het niet eens worden. De Bulgaren stelden voor de wedstrijd in Wenen, Boedapest of Praag te houden, de Zwitsers (denkend vooral aan de frankskes) stelden voor in een door de Bulgaren te kiezen Zwitserse stad te spelen. De U.E.F.A. zal nu een stad aanwijzen. natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 72 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 6