AJAX .egen FORTUNA '54 A. Janus woninginrichting OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS.v. Motorkade 4-5, Telefoon 610 91 -6 89 78, Amsterdam-N. Privé 02959-1 9582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. ÏTet is een merkwaardig verschijnsel dat op het ogenblik de verdediging van Ajax meer zorgen baart dan de aanval. Het feit dat Ajax de vijfde plaats inneemt wat betreft het aantal gemaakte doelpunten, doch het grootste aantal goals tegen heeft van alle zestien ere-divisieclubs, onderstreept deze bewering. Daarbij komt nog dat de aanval nu nog versterkt wordt en de defensie heel moeilijk sterker te maken valt. De jongste spelers die daar thans nieuw opgesteld zijn missen nog de nodige routine en de trainer en zijn bekwame adviseurs hebben het belangrijke spilvraag- stuk ook nog niet op bevredigende wijze kunnen op lossen, sedert Pronk (tot voor kort een stopper van groot formaat) nog niet geheel hersteld is. We me nen dat men hem thans opnieuw een keuze waardig acht. Hij was in Doetinchem zijn plaats volkomen waard. Een verblijdend feit is dat Piet Keizer weer mee spelen kan. Hij heeft j.l. zondag in Doetinchem in een vriendschappelijke wedstrijd tegen De Graafschap bij zonder aantrekkelijk spel getoond. Hij gaf uitstekende passes aan zijn medevoorwaartsen en nam zelf een gaaf doelpunt voor zijn rekening, het laatste van de drie waardoor de eindstand 30 werd. We roepen Piet een hartelijk welkom toe en hopen van harte dat hem verder geen pech meer overkomt en dat hij een morele opkikkering bewerkstelligen mag voor al zijn medespelers. Overigens is de algemene verwachting van de wedstrijd van heden dat het een goede en ook sportieve en de spelers prettige wedstrijd mag worden. Het vorige seizoen won Ajax in een goede wedstrijd met 41, doch zo glad als toen zal het nu niet lopen. Fortuna heeft een sterkere ploeg dan het vorige seizoen. Ajax een zwakkere verdediging dan toen. Toch verwachten we een aantrekkelijke partij, want ook Van der Hart en zijn mannen plegen sportief partij te geven, hoe het spelbeloop ook mag zijn. Ajax heeft wat de aanval betreft in de beide laatste com petitie-wedstrijden tesamen negen goals gemaakt, die negen goals tegen van Feijen- oord liggen de Amsterdammers nog zwaar op de maag! Dat vraagt dringend om revanche! J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30 - 72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W. m

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 3