IV. J. Jonckers HET PAROL luxe schoenen Dat hoort niet in Brentford! Istvan Stani wordt Belg Mexico werkt hard aan 1968 en 1970 n.v. Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linneausstraat 56 Sarphatipark 28 Haarlemmerdijk 137 Kalverstraat 9 Toen onlangs de speler Tom Higginson van Brentford (Engelse derde divisie) van het veld gestuurd werd, betekende dat meer dan zo maar een voetbalrelletje, Het was bij Brentford, een traditierijke club in het Engelse voetbal, na de oorlog namelijk nog geen enkele maal voorgekomen, dat een speler van het veld werd ge stuurd en Brentford kon trots gaan op een record van 1200 strafvrije wedstrijden. Het clubbestuur overweegt, tegen Higginson strenge maatregelen te nemen. Istvan Stani, een uitgeweken Hongaar, die al geruime tijd voor Standard Luik speelt, zal tot Belg genaturaliseerd worden. Wanneer dit geschied is, zal hij vrijwel zeker ook voor het Belgische nationale elftal in aanmerking komen. Men poogt zelfs reeds Stani voor de wedstrijd van 2 december tegen Frankrijk op te stellen, hoe wel men vrijwel zeker is, dat de naturalisatie niet voor medio januari een feit zal zijn. In Mexico wordt al hard gewerkt aan de voorbereidingen van twee wereldtoer- nooien op sportgebied: de Olympische Spelen van 1968 en het wereldkampioen schap voetbal van 1970. Reeds in april 1965 zal het nieuwe stadion van Mexico City officieel worden geopend met een groots opgezet internationaal voetbal-toer nooi, waarin reeds zeker zullen uitkomen: Brazilië, Rusland, Tsjechoslowakije en Bulgarije. Wat het wereldkampioenschap voetbal betreft: behalve in Mexico City zullen de wedstrijden in dat toernooi ook in andere steden worden gehouden, die op afstan den van 400, 600 en 900 km van Mexico City liggen. Hele afstanden, maar toch nog niets vergeleken bij de enorme afstanden, die destijds in Chili overbrugd moes ten worden. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100Telefoon 72 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 6