W. J. Jonckers HET PARCDL luxe schoenen Tweemaal aftrappen Data voor Pierre Kerkhoffs Edi Frühwirt op straat Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat 56 - Sarphatipark 48 - Haarlemmerdijk 145 - Leidsestraat 4 De Duitse voetbalbond behandelde dezer dagen een protest van Hannover '96 naar aanleiding van de begin oktober met 21 verloren wedstrijd tegen Werder Bremen. Het protest was ingediend naar aanleiding van het feit, dat Werder Bremen zowel bij het begin van de wedstrijd als bij de hervatting de aftrap had verricht Het protest werd afgewezen op grond van het feit, dat het hier weliswaar een over treding van de spelregels betrof, maar dat deze overtreding van geen enkele invloed was geweest op het resultaat van de wedstrijd, omdat bij het scoren van de twee doelpunten van Werder in de verste verte geen verband kon worden gebracht, direct of indirect, met de aftrappen. Pierre Kerkhoffs scoort nog elke week voor zijn nieuwe club Lausanne Sports. Hoewel de club een week geleden zijn eerste nederlaag leed (met 2—1 tegen Zürich) zag Pierre toch weer kans het enige goaltje voor zijn club te scoren. Lausanne moet in de tweede ronde van de Europa Cup voor bekerwinnaars aantreden tegen de Bulgaarse bekerwinnaar Slavia uit Sofia. Op 18 november wordt in Sofia de eerste wedstrijd gespeeld, op 6 december in Lausanne de return, aangenomen althans dat de Zwitserse voetbalbond zijn bekerhouder in staat stelt zijn verplichtingen in de Zwitserse Cup op een andere datum na te komen. Het bestuur van de achtvoudige Oostenrijkse kampioensclub Austria heeft trainer Edi Frühwirt, een der groten uit het voormalige Wunderteam van Hugo Meisl, op staande voet ontslagen. Het bestuur nam de maatregel nadat de spelers herhaaldelijk hadden geklaagd over de veel te harde trainingsmethoden van Frühwirt, en baseerde het besluit mede op feit van de slechte speler-aankopen. Voor welke aankopen overi gens niet de trainer, maar het bestuur verantwoordelijk was! natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 72 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 6