AJAX TELSTAR A.. janus woninginrichting m OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS Motorkade 4-5, Telefoon 61091-68978, Amsterdam-N. Privé 02959-1 9582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven "Ma een korte stilstand van de competitie vervolgt Ajax vandaag de reeks van dertig met een ontmoeting tegen de nieuweling Telstar, de club van Kennemerland, voortzetting van het IJmuider Stormvogels en het Velser V.S.V. Het zal een moeilijke taak worden voor Ajax, want het is gebleken dat Telstar de krachten bezit om zich te handhaven. Trouwens op het ogenblik is iedere tegen partij een gevaar, óók voor de sterksten en daartoe be hoort Ajax op het ogenblik stellig niet. D.W.S. be haalde een moeizame zege in het Olympisch Stadion met 21. Bovenal is gebleken dat Telstar over een uitstekende defensie beschikt, waartegen heel moeilijk te scoren valt. En dat scoren, dat gaat de laatste tijd niet zo vlot bij Ajax! Overigens is het heus niet alleen de aanval die haperingen vertoont. Ook in de achterhoede komen fouten voor die goals veroorzaken. Het is begrijpelijk dat deze nuchtere feiten de spe ciale aandacht van de bestuurderen van Ajax getrok ken hebben. Men heeft daarop de koppen bijeen ge stoken, bestuurderen en het uitgebreide leden-convent en tezamen wil men de feiten onder het oog zien en overwegen welke maatregelen mogelijk zijn. We zijn overtuigd dat er op de duur en naar we vertrouwen bijtijds een wending ten goede zal ko men. We achten het beter ons hier verder niet te ver diepen in details en wekken alleen met klem op om ALTHOFF Ajax juist nu trouw te blijven, vertrouwen te stellen in wat besloten wordt en óók het elftal de steun te geven die juist nu zo zeer kan bijdragen om tot betere en gunstiger resultaten te komen. Eén ding vergete men niet: de wedstrijden op zich zelf blijven er even interessant om! We vertrouwen dat de ploeg en de technische leiders, in onderling prettig over leg, gesteund door bestuur en ledenraad, doch ook door een trouwe aanhang, de weg naar het succes hervinden zal. Telstar heeft zondag een oefenwedstrijd tegen Blauw-Wit gespeeld en met de on even goal verloren. Het bewijst de vooruitgang bij Blauw-Wit, al houden we reke ning met het feit dat zo'n oefenpartij nog geen maatstaf is. Ajax speelde in Helmond tegen Helmondia en won met de oneven goal. Het feit dat Vesters twee goals scoorde, vinden we haast belangrijker dan de overwinning. In elk geval zouden we een zege op Telstar vandaag hoger aanslaan. J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30-72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 3