W. JmJonckers HET PAROOL luxe schoenen Trautmann gaai door Real klopie Di Stefano Radice komt ierug Jair blijft bij Inter Ierse captain gewond ■MÉ Linnaeusstraat 56 - Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Sarphatipark 48 - Haarlemmerdijk 145 - Leidsestraat 4 De Duitse ex-krijgsgevangene Bert Trautmann, die jarenlang voor de Engelse club Manchester City heeft gespeeld, heeft zijn sportieve loopbaan nog niet defini tief afgesloten. Hij zal voortaan het doel verdedigen van Wellington Town, een kleine club die niet in de league speelt. Alfredo di Stefano werd, in de eerste wedstrijd van de Spaanse competitie, met zijn nieuwe club Espanol verslagen door zijn vroegere strijdmakkers van Real Madrid (12). Radice, de international van A.C. Milan, die tengevolge van twee operaties gedurende 19 maanden buiten de lijnen moest blijven, zal binnenkort zijn herop treden doen. Zijn terugkomst schept wel problemen voor wat betreft de bezetting van de voorhoedeplaatsen. Milan's trainer wilde Rivera als kanthalf opstellen, maar deze heeft duidelijk laten weten, dat hij daar niets voor voelt. Jair de Braziliaanse rechtsbuiten van Inter Milaan, heeft de geruchten tegen gesproken, als zou hij naar zijn vaderland terugkeren en in Santos gaan spelen In Rio de Janeiro, waar hij met zijn ploeg aantrad tegen Independiente voor de inter continentale beker, ontkende hij de geruchten ten stelligste. De aanvoerder van het nationale elftal van Noord Ierland (in het voorjaar teen stander van Nederland in de voorronde van het wereldkampioenschap voetbal), Billy Bingham, geraakte tijdens een wedstrijd van zijn club Port Vale geblesseerd. Hij brak zijn rechter voet en volgens de chirurgen duurt het tenminste een halt jaar, voor hij weer zal kunnen pogen, een bal te trappen. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 72 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen V-.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 6