KAN American Hotel E. H. Bouman Zn. HORLOGE'S Hei goede voorbeeld Wijze lessen van oud-scheidsrechier Martens uw juwelier-horloger Gesoigneerde keuken American bar - Terras Zalen voor diners, Amsterdam Leidseplein 28-30 vergaderingen Telefoon 24 53 22 - Telex 113 79 en congressen - Film-cabine De schitterende vertegenwoordiging van de nederlandse wielerploeg bij de we reldkampioenschappen wielrennen is vooral van zo grote betekenis omdat daarmee aangetoond, of juister nog bevestigd is, dat het wel degelijk mogelijk is als klein land tot grootse prestaties te komen en in onderdelen de grootste sportnaties te verslaan. Het jaar 1964 is het jaar van de grote en verblijdende prestaties voor onze sport- presentanten. Vooral deze nazomer zette prachtig in met (voor het eerst!) tennispres- taties op internationaal niveau. Geweldig was de zege van het roeiersduo Blaisse- Veenemans, de zege van de nederlandse cricketters op de fameuze Australiërs. De prolongatie van het europees kampioenschap honkbal, de overwinning der Neder landse hockeyers op Groot-Brittannië en nu alles overtreffend de drievoudige zege van onze wielrenners. Het jaar 1964 wordt een groots sportjaar voor Nederland. Mogen deze fantas tische successen het goede voorbeeld zijn voor onze Olympische ploeg in Tokio. J. H. Albert Cuypstr. 110-112-114 Amsterdam Uw adres voor solide Telefoon 727846 Bedden en Meubelen Gevestigd sedert 1895 Grootste sortering eethoeken Oud-scheidsrechter J. Martens hield in het C.I.O.S. te Overveen een toespraak voor scheidsrechters. De heer Martens zei o.a.: „Stuur mensen, die niets op het reserve-bankje binnen de lijnen te maken hebben, weg en trek wat dat betreft één lijn." „Het is niet altijd een dwingende eis dat een wedstrijd persé met 22 man moet worden beëindigd. Als een speler zich ergerlijk misdraagt, stuur hem dan onverwijld naar de kleedkamer." En dan tenslotte: „Zoek gerust, wanneer de sfeer bij de toeschouwers geladen is, in de slotseconden een plaats in het veld op vanwaar men onmiddellijk na het eind signaal op de snelste wijze de kleedkamer kan opzoeken. Het bepalen van zo'n positie is geen blijk van angst, het is alleen maar verstandig." Amsterdam REGULIERSBREESTRAAT 4-6 b/d Munt FERD. BOLSTRAAT 51 plein Grootste keuze uit vele bekende Zwitserse merken Specialiteit moderne verlovingsringen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 5