f! Weiss'*. Vraagt ons deskundig advies jj^ LjnoleUllllniiS Brazilië weer met twee teams Een mooie zege en treurige afloop Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Sedert 1909 - D. W. DE KRUYFF «.Zn Rokin 50, Amsterdam Tel. 23 95 76 zijn best doet en alles geeft om tot betere resultaten te komen. Laat men toch dat stekelige geschrijf over de „aankoop" van Nuninga achterwege laten. Wat getuigt het toch van weinig respect voor de eigen lezerskring als men elke week weer ver telt dat die duurste nederlandse prof de kans niet deed keren bij Ajax enz. Wat voor reden tot „Schadenfreude" heeft men van deze heus knappe en correcte voetballer daarmee bij voortduring lastig te vallen? Vandaag krijgt het publiek een wedstrijd met inhoud voorgeschoteld want Sparta weet van wanten en komt met het vaste voornemen naar de Meer om twee punten te veroveren. Ajax zal alles in het werk stellen het publiek niet teleur te stellen. J. Hoven Brazilië zal ook het komende seizoen weer met twee nationale ploegen opereren. Het ene team zal een rondreis door Europa maken in de maand juli, het andere zal in Zuidamerikaanse tournooien van de partij zijn. ROTTERDAM-PERNIS - Vondelingenweg 601 - Tel. 161149 We willen toch niet nalaten ook in deze editie enkele woorden aan de gebeurte nissen van woensdagavond te wijden. D.W.S. heeft een verdiende zege behaald, een eerlijk verdiend succes, waarmee de blauw-zwarten zich een ware kampioen en een uitstekende vertegenwoordiger van het Amsterdamse en Nederlandse voetbal toonden. Voor de schandalen door supporters en naar we meenden ook spelers van de tegenpartij, speciaal na afloop veroorzaakt, is D.W.S. niet in het minst ver antwoordelijk. We betreuren het gebeurde zeer, menen dat dit niet de plaats is om verder op de details in te gaan, doch hopen van harte dat de dringend nodige maat regelen getroffen zullen worden die 'n herhaling van deze droeve taferelen kunnen voorkomen. We wensen de volkomen objectieve Deense arbiter een spoedig en volledig herstel en hopen dat de Europese Voetbalunie voor de returnwedstrijd maatregelen neemt, die ook daar een regelmatig beloop van de wedstrijd waarborgen. J. H. 1 OFFICIAL DEALER Tevens voor een goede OCCASION J Burg. de Vlugtlaan 119-123, Tel. 133579 (3 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 4