A. Janus AJAX tegen D.W.S. woninginrichting OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS Motorkade 4-5, Telefoon 610 91 -6 8978, Amsterdam-N. Privé 02964-3707 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. IJet is nog veel te vroeg om conclusies te trekken, doch de bekwame coach en zijn adviseurs van Ajax zullen toch niet zonder meer het spel beoordelen door Ajax in de beide eerste competitiewedstrijden vertoond. Tegen Go Ahead werd nog duidelijk gewonnen, doch de Deventenaren bleven wel zeer beneden de verwach tingen. Dat A.D.O. een fel partijtje spelen kan was bekend. De Hagenaars behoren al sinds jaren tot de ploegen die op eigen veld vooral gevaarlijk zijn en tegen Ajax roeren zij zich extra. Het merkwaardige is dat ook de aanval van D.W.S. nog niet de vorm van het vorige seizoen te pakken heeft. De drie goals in twee wedstrijden tegen de beide nieu welingen wijzen er wel op dat de topvorm nog niet bereikt is. Maar wèl toonde de voorhoede aanvalsdrift en wist zij zich tegen Telstar ettelijke kansen te schep pen en een duidelijk klasseverschil met de IJmuide- naren te demonstreren. Was vóór j.l. zondag de opinie over wat Ajax D.W.S. brengen zou, verdeeld, na de slechte beurt van Ajax na de rust tegen A.D.O. is men in Amsterdam geneigd aan D.W.S. de beste kansen toe te kennen. Een volksstemming zou de kampioen als de favoriet aan wijzen! Maar ook dat is geen werkelijke maatstaf, het balletje rolt meestal anders dan men denkt en vooral in plaatselijke ontmoetingen, wanneer nog andere fac toren tot verrassende wendingen kunnen leiden, is er tevoren niet veel steekhoudends te zeggen over de uitslag. Dat is maar goed ook. Was het anders dan zou de grote bron van inkomsten van de Toto weldra opgedroogd zijn. In elk geval is de belangstelling voor AjaxD.W.S. groot en zijn de verwachtingen hoog gespannen. Men kan op een strijd van verrassende wendingen rekenen. Moge het een faire en sportieve kamp worden. Als Amsterdammer met neutrale gevoelens kan men het slechts betreuren dat er ook verliespunten vallen, hoe ook de uitslag zal zijn. Moge de sterkste winnen! J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30-72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W. m TEMMING

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 3