KAN w, American Hotel E. H. Bouman Zn. HORLOGE'S En-bloc voor Mexico Bologna de luchi in uw juwelier-horloger Gesoigneerde keuken American bar - Terras Zalen voor diners, Amsterdam - Leidseplein 28-30 vergaderingen Telefoon 24 53 22 - Telex 113 79 en congressen - Film-cabine De nummers laatst van de 2e divisie A en B spelen één beslissingswedstrijd; de verliezer daarvan komt in aanmerking voor terugkeer naar de le klas van het amateurvoetbal. Reserve le Divisie De nummers 15 en 16 van de reserve 1e divisie degraderen naar de reserve 2e divisie. Reserve 2e Divisie De kampioenen van de reserve 2e divisie A en B, alsmede de kampioenen van de reserve 2e divisie C en D spelen ieder in één groep een gehele competitie om één plaats in de reserve le divisie. Jeugdconipetitie betaald voetbal De nummers 13 en 14 van de le klas A en B degraderen naar de 2e klas. De nummers 1 van de 2e klas A, B en C promoveren naar de le klas. De nummers 2 van de 2e klas A, B en C spelen een halve competitie om één plaats in de le klas; bij gelijk aantal punten zal het doelgemiddelde beslissend zijn. Albert Cuypstr. 110-112-114 Amsterdam Uw adres voor solide Telefoon 727846 Bedden en Meubelen Gevestigd sedert 1895 Grootste sortering eethoeken Mexico wil in het middelpunt van de sportbelangstelling blijven staan, ook na de Olympische Spelen van 1968, die, zoals men weet, in Mexico City gehouden zullen worden. Het land heeft zich ook kandidaat gesteld voor de organisatie van het wereldkampioenschap voetbal in 1970. Ook Buenos Aires, de hoofdstad van Argen tinië, wil dit voetbal-wereldkampioenschap organiseren, maar de kansen van Argen tinië zijn aardig gezakt nu bekend is, dat de 17 bonden van de Noord- en Midden- amerikaanse landen, de kandidatuur van Mexico zullen steunen, ook Venezuela, dat aanvankelijk aan de zijde van Buenos Aires stond. A.C. Bologna, de kampioen van Italië, heeft zijn 23 top-professionals samen gebracht in een trainingskamp in de bergen. In het plaatsje Pievepelago ondergaan de spelers gedurende 14 dagen een „luchtkuur". Amsterdam REGULIERSBREESTRAAT 4-6 b/d Munt FERD. BOLSTRAAT 51 plein Grootste keuze uit veie bekende Zwitserse merken Specialiteit moderne verlovingsringen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 5