,W Kerkhoffs in goede handen Promotie- en degradatieregeling van Betaald Voetbal seizoen 1964-1965 Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies ||rf Sedert 1909 - D. W. DE KRUYFF t, Zn Rokin 50, Amsterdam Tel. 23 95 76 technisch opzicht goed en aantrekkelijk voetbal tegenover stelde. De Britten won nen met 1-0; een uitslag die met 'n beetje geluk andersom had kunnen zijn. In elk geval zou de krachtsverhouding en het spelverloop door een gelijk spel beter tot uitdrukking gekomen zijn. Het voornaamste is echter het goede tegenspel van Ajax, al was de afwerking der aanvallen (nog?) niet zo als nodig is om voor deze „zware competitie weer als van ouds een rol te vervullen. Aangenaam verrast heeft het bij Ajax dat er zowel bij Ajax-Borussia als tegen West Brom een bevredigende belangstelling was. Oefenspelen zijn in het proftijd perk weinig in tel geweest, dat het amsterdamse publiek zaterdag 15 augustus, ondanks het voor velen zo ongeschikte aanvangsuur, in zo grote getale kwam op dagen moge het elftal als een aanmoediging beschouwen om zich geheel te geven om de resultaten te bereiken die velen van Ajax verwachten. JHoven Pierre Kerkhoffs, die thans voor de Zwitserse club Lausanne Sports uitkomt, is in handen van een van de beste Europese trainers gekomen. Lausanne wordt namelijk getraind door Karl Rappan, de man die vele jaren lang het Zwitserse elftal heett getraind, de man ook die de beroemd en berucht geworden „Grendel" heeft uit gedacht en toegepast. Eredivisie De nummers 15 en 16 van de eredivisie degraderen naar de le divisie. Ie Divisie De nummers 1 en 2 van de le divisie promoveren naar de eredivisie. De nummers 15 en 16 degraderen naar de 2e divisie. 2e Divisie De kampioenen van de 2e divisie A en B spelen een beslissingswedstrijd om eén plaats in de le divisie. De verliezer van deze wedstrijd speelt met de nummers 2 van de 2e divisie A en B en de winnaar van één beslissingswedstrijd tussen de nummers 3 van A en B een halve competitie om één plaats in de le divisie. Eindigt in deze halve competitie nr. 1 van de 2e divisie A of B op de eerste plaats met een gelijk aantal punten met één of meer elftallen, dan zal deze nr. 1, onge acht het doelgemiddelde, promoveren naar de le divisie. OFFICIAL DEALER Tevens voor een goede OCCASION Burg. de Vlugtlaan 119-123, Tel. 133579 (3 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 4