Log Lap DEXTRO-ENERGEN met een prismakijker van Zie die doelpunten beter Het bestuur van de Nederlandse Sport Federatie heeft voor de tweede keer in 1964 gelden uit de sporttoto beschikbaar gesteld voor een aantal sportaccommodaties. Het totaal van de tweede uitkering bedraagt 1.204.500,Dit geld zal worden benut als ondersteuning in de kosten van zwembaden, sporthallen, dorpshuizen, wielerbanen enz. De eerste toewijzing van 1964 bedroeg 2.952.500,zodat het totaalbedrag der reeds verstrekte uitkeringen een som van 4.157.000,uitmaakt. Na deze uitkeringen kan in 1964 waarschijnlijk nog slechts een kleine slotuitkering voor sportaccommodaties aan het einde van dit jaar volgen, in verband met de be schikbare middelen voor 1964. Van de objecten die daarvoor in aanmerking kunnen komen, zijn de aanvragen reeds ontvangen. Zoals men weet, spelen de bekerwinnaars van Europa en Zuid-Amerika jaarlijks tegen elkaar om de intercontinentale cup. Inter, winnaar van de Europa Cup, speelt zijn tweedë wedstrijd tegen de Zuidamerikaanse bekerhouder op 23 of 30 september. Mocht de stand na twee wedstrijden gelijk zijn, dan is reglementair een beslissings wedstrijd nodig, die in dit geval in Brussel gespeeld zal moeten worden, en wel binnen 72 uur na de tweede wedstrijd. De kiezen van Garrincha, de Braziliaanse wondervoetballer, hebben blijkbaar erg lange wortels. Onlangs moest Garrincha aan een knie geopereerd worden. Op weg naar de kliniek overviel hem een hevige kiespijn en Garrincha besloot, de pijnlijke kies eerst te laten verwijderen, alvorens zijn knie te laten behandelen. Toen hij, na een bezoek aan de tandarts, zijn weg vervolgde, ontdekte hij, dat de pijn in zijn knie geheel verdwenen was en inplaats van naar de kliniek, ging Garrincha naar huis. voor een betere lichamelijke conditie Amsterdam Regu liersbreestraat 11-13, Telefoon 223900 Haarlem Kleine Houtstraat 7, Telefoon 17170 Tweede ioio-uitkering 1964 I nierconiinentale beker De kiezen van Garrincha 50 ct. VERKRIJGBAAR BIJ APOTHEKERS EN DROGISTEN

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1964 | | pagina 2