American Hotel KAN E. H. Bouman Zn. .\n/ HORLOGE'S Grootste keuze uit vele bekende Zwitserse merken De Intertoto-competitie U.E.F.A.-jeugdtoernooi 1963 Geestelijke in Arsenal-direktie uw juwelier-horloger oKANx Amsterdam Leidsepleln 28 - 30 Telefoon 245322 Telex 11379 Gesoigneerde keuken American bar Terras Zalen voor diners, vergaderingen en congressen Film-cabine In Stockholm is de vorige week het speelsysteem vastgesteld voor de Inter- toto-competitie, die in 1963 gespeeld wordt in de voorzomer, na afloop van de nationale competities. Elk land neemt deel met vier clubs, die ingedeeld zijn in de volgende drie groepen: Groep 1: Frankrijk, Nederland, Italië, Zwitserland. Groep 2: West-Duitsland, Oostenrijk, Tsjecho-Slowakije, Zweden. Groep 3: Oost-Duitsland, Hongarije, Polen, Joegoslavië. De eerste wedstrijden zullen worden gespeeld op 9 juni a.s. De secretaris-penningmeester van de K.N.V.B., de heer Lo Brunt, werd gekozen tot president van het organisatie-comité. In deze functie volgt hij de Zwitser M. Wiederker op. Karll Rappan werd aangewezen als directeur- technique. Daar voor het internationale jeugdtoernooi van de Europese Voetbal Unie, dat van 11 tot en met 23 april in Engeland wordt gehouden, 27 landen in schreven, zullen de meeste inschrijvers voorwedstrijden moeten spelen. Er worden namelijk slechts 16 landen tot het eindtoernooi toegelaten. Roemenië, als winnaar van het laatste toernooi, en Engeland als organise Albert Cuypstr. 110-112-114 Amsterdam IV adres voor solide Telefoon 727846 Bedden en Meubelen Gevestigd sedert 1895 Grootste sortering eethoeken rend land, werden van voorwedstrijden vrijgesteld, terwijl vrijgeloot hebben: Zwitserland, Schotland en Oost-Duitsland. Nederland moet voorwedstrijden tegen Wales spelen, volgens de loting eerst een uitwedstrijd. Overigens mogen de landen onderling uitmaken, of zij de beslissing willen in één wedstrijd, dan wel in een uit- en thuiswedstrijd. Mocht Nederland erin slagen zich te plaatsen, dan zullen de Oranje-babies worden ingedeeld in groep C met Rusland of Tsjecho-Slowakije, Roemenië en Engeland. Ofwel: in een der sterkste van de vier groepen! Arsenal heeft een beroep gedaan op de heer Noel Bone om een plaats in de direktie in te nemen. Noel Bone, een dominee, is sedert de tweede wereld oorlog de tweede geestelijke in Engeland, die deel zal uitmaken van het be stuur van een voetbalclub. De eerste was dominee Vivian Jones, die deel uitmaakte van de direktie van Bristol City. Amsterdam REGULIERSBREESTRAAT 4-6 b/d Munt FERD. BOLSTRAAT 51 plein Specialiteit moderne verlovingsringen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1962 | | pagina 5