A. JANUS AJAX woninginrichting tegen AmDm Om OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELSnv. Motorkade 4-5, Telefoon 61091 - 68978, Amsterdam-N. Privé K 2964-3707 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. HET is niet mogelijk bij de huidige wettelijke bepalingen met een program ma te verschijnen, waarin rekening kan worden gehouden met de eergiste ren verkregen uitslagen, zodat de lezers van dit Paasmaandag-programma zelf die uitslagen van zaterdag en van heden bijvoegen moeten om na he denmiddag de positie der clubs op de ranglijst voor ogen te krijgen. Zelfs een inlegvel mag volgens de bepalingen niet vervaardigd, resp. bijgevoegd worden. De liefhebbers van voetbal, die via de radio georiënteerd worden, weten zich de vereiste aanvulling van onze in deze editie verstrekte gege vens echter wel te verschaffen, zij zullen wel even benieuwd zijn als schrij ver dezes naar de balans die Paas-maandag opgemaakt kan worden! De voorlaatste thuiswedstrijd van Ajax voor de huidige competitie (dan blijft alleen Rapid J.C. als thuiswedstrijd over) gaat tegen de onbereken bare ploeg van A.D.O., zodat heden opnieuw een zeer moeilijke klip om zeild moet worden. De nederlaag tegen P.S.V. ligt ons nog vers in het geheugen, een ongetwij feld onfortuinlijk resultaat dat door achterhoedefouten zo ongunstig is uit gevallen. Dat de wedstrijd tenslotte een onprettig beloop kreeg, is ten on rechte speciaal aan Ajax geweten. Er zijn in de Eindhovense ploeg enkele bijzonder hard spelende cracks, van wie wij de aanvoerder van het nationale elftal, Wiersma, wel herhaaldelijk op een wijze de aanvallen zagen breken op een manier, die niet door de beugel kan. En de manier waarop Muller gehinderd werd door Brusselers om een strafschop te nemen, was wel bij zonder irritant. Nu kan men wel zeggen dat een speler zich altijd moet kun nen beheersen (ongetwijfeld is die redenering juist) doch het is wel een hele toer zich in te houden als men op dusdanige wijze getart wordt. Als men hier straft dan valt degene die het incident uitlokte, zeker veel eerder in de termen om bestraft te worden dan degene, die geïrriteerd een gebaar maakte dat. bij een gebaar bleef. Maar met dat al bleek opnieuw, hoe weinig arbiters er zijn die de teugels strak in handen houden. We komen terug op AjaxA.D.O. We achten A.D.O. tot een sterke tegen stand in staat. Moge het een aantrekkelijke en sportieve kamp worden! J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 721230-727466, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 82679, Amsterdam-W. m

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1962 | | pagina 3