AMERICAN HOTEL E. H. BOUMAN Zn. Bedden en Meubelen De Volewijckers - Rapid J.C. op 1 april Amsterdam Leldsepleln 28-30 Telefoon 2 4 5 3 2 2 - Tele* 11379 Gesoigneerde keuken American bar Terras Zalen voor diners, vergaderingen en congressen Film-cabine Milano een oefenwedstrijd te spelen met het oog op het wereldkampioen schap. John Charles, de succesvolle voetballer uit Wales die in Italië tot de meest populaire spelers-behoort, gaat volgend jaar naar huis. Zijn bankrekening is inmiddels dermate aangegroeid, dat Charles tot de rijkste mensen m de sport gerekend mag worden. Wat hij met zijn restaurant „King" gaat doen weten we nog niet. Wellicht laat hij dat bij het oude, wat hem een excuus zou geven om af en toe nog eens een tripje te maken naar Italië, het land waar hij rijk werd. De Duitse voetballer Ernst Wechselberger heeft een trots Zwitsers record op zijn naam. Hij ging in 1957 over naar de Bernse club Young Boys, hij scoorde in zijn eerste match voor die club tegen F.C. Chiasso meteen twee mooie doelpunten en ging vervolgens op de ingeslagen weg voort. In 102 wedstrijden scoorde hij niet minder dan 88 maal, wat een record voor Zwit serland betekent. Ze mogen hem wel, daar in Bern. De Poolse voetbalbond voelde zich (terecht) gedwongen de club Gornik zwaar te straffen. De spelers van dit team maakten het in een bekerwed Albert Cuypstr. 110-112-114 Amsterdam Uw adres voor solide Telefoon 727846 Gevestigd sedert 1 895 Grootste sortering eethoeken strijd wel heel bont. Er werd geknokt als in een bokstoernooi en niet min der dan vier Gornik-spelers werden uit het veld gezonden. Niet alleen de stoute spelers krijgen straf, maar ook de club. Gornik zou aan een toernooi in België meedoen, maar dat is nu verboden. Voor onbepaalde tijd mag Gor nik het land niet verlaten. Ook in Polen geldt: boontje komt om zijn loontje. Milani, de middenvoor van Fiorentina, houdt de naam van de Italiaanse voetballers in de competitie van zijn land hoog. Hij prijkt bovenaan de lijst der topscorers en vormt daarmee zo'n beetje een Italiaans eiland. Want op de volgende zeven plaatsen staan louter buitenlanders: drie Argentijnen, twee Brazilianen, een Zweed en een Brit. Op 1 april, de datum van de wedstrijd België—Nederland te Deurne, speelt De Volewijckers op het Mosveld voor de eredivisie tegen Rapid J.C. Willem de Zwijgerlaan 17-19, Tel. 88059 - Service aldeling: Reinier Claeszenstraai 4 b

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1962 | | pagina 5