Canadian rs-w-s CHEMISCH REINIGEN VERVEN Voetballen, niet boksen! Een woord van een vakman De beker-competitie Blauw Wit tegen Burnley IWHISKY ijken al, Amsterdam Van Baerlestraat 19, iel. 722286 Linnaeusstraai 26, iel. 50011 Joh. Huizingalaan 328, iel. 754063 Amstelveen Dorpstraat 59, iel. 4016 Torino F.C. heeft de beroemde Engelse middenvoor Joe Baker een zware boete gegeven, omdat hij na een wedstrijd aan het knokken sloeg met een fotograaf. „We betalen je om te voetballen en niet om te boksen," zeiden Baker's Italiaanse bazen. Geef hen eens ongelijk Herrera, de beroemde coach-met-de-scherpe-tong, verklaarde na de wed strijd tussen Real Madrid en Internationale: „Slechts vier spelers van Real verdienen uitverkoren te worden om met het Spaanse elftal naar het we reldkampioenschap in Chili te gaan". Hij vertelde er niet bij welke spelers hij bedoelde. Zijn opmerking is trouwens alleen interessant als „een woord van een vakman", want met de samenstelling van het Spaanse elftal heeft hij natuurlijk niets te maken. Toen hij nog in Spanje werkzaam was had hij daar wel enige invloed op, maar die dagen zijn voorbij. Op zaterdag 31 maart wordt de tweede beker-ronde gespeeld, met deelne ming van de clubs uit de eerste divisie en de overgebleven clubs uit de tweede divisie, benevens de amateurploegen van Kon. H.F.C. en Xerxes. Volgens Sport en Sportwereld speelt Blauw-Wit op woensdagavond 17 mei een wedstrijd tegen Burnley, de club die op het ogenblik de leiding heeft in de eerste divisie van de Engelse league. Volgens de Britse pers is Burnley momenteel de sterkste ploeg van Engeland. Dit is een stunt van grote allure van de jubilerende Stadionclub! by appointment to H.R.H. Prins Bernhard der Nederlanden

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1962 | | pagina 2