AJAX tegen M.V.Y. A. JANUS woninginrichting m ÏVf OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS Motorkade 4-5, Telefoon 61091 - 68978, Amst®rdam-N. Privé K 2964-3707 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. HET is zondag een goede beurt geweest van Ajax tegen Sparta. Met een tweetal reserves in de gelederen, die het overigens uitstekend deden doch waardoor het verband toch wel iets te lijden had, won Ajax op duidelijke wijze. De Rotterdammers weerden zich hardnekkig, wat wel blijkt uit het feit dat het een uur lang 0—0 bleef. Toen vond er bij Ajax een verbluffende explosie plaats, die deed denken aan de uitbarsting van scoredrift in de tweede helft van de wedstrijd tegen D.W.S.-A. Maar ditmaal ging Ajax niet door. Voetballers zijn geen machines en Sparta toonde bovendien een uitstekend herstel. Het is een voldoening dat Ajax met het herove ren van de tweede plaats toonde, dat men zich niet gewonnen heeft gegeven. Er komen na van daag nog twaalf wedstrijden, waarin nog van al les kan gebeuren, zodat het nog te vroeg is om reeds nu te kunnen zeggen, hoe het allemaal zal aflopen. Ajax doet er verstandig aan zoveel mo gelijk punten te vergaren, ook al lijkt de achter stand op Feijenoord wat te groot. Ook de Rotter dammers zijn geen machines De Maastrichtenaren zullen vandaag ongetwij feld hard vechten voor een goed resultaat, daar kan men op rekenen. Ajax klopte hen in Maas tricht met 42, maar toen zong Maastricht een toontje lager dan de laatste tijd, nu M.V.V. een goede middenklasser is, ook al lukte het Ensche de zondag j.l. met 2—1 van de Limburgers te win nen. Ajax verloor enkele weken geleden echter óók van Enschede, zonder zelfs tot een tegenpunt in staat te zijn. Daarbij kwam nog dat verschillende kranten schreven, dat Ajax er nog genadig was afgekomen met de 2O-score. Dat was ook het geval toen de rood-witten in Groningen met 20 verloren. Nu plegen de lokale correspondenten van de grote kranten wel eens een wat eenzijdig beeld te geven in hun verslagen, maar de cijfers liegen er toch niet om. M.V.V. beleeft in dit seizoen ups and downs, behaalde zeer uiteenlopende resultaten. Bijvoorbeeld: M.V.V. klopte Blauw Wit thuis met 53 en werd in het Stadion met 31 door de Zebra's verslagen. We durven toch wel te hopen dat Ajax vandaag zal winnen, doch voetbal blijft een raar spel en het kan even goed een felle strijd worden met een uitslag die niet ver van een gelijk spel af zal zijn. J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 721230-727466, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 82679, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1962 | | pagina 3