HET LINOLEUMHUIS BEDDEN 2e Oosterparkstr. 1 27-129, Tel. 740836 Ik ben Pelé! Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies Sedert 1909 D. W. DE KRUYFF Zn Rokin 50, Amsterdam, Tel. 39576 namelijk Willem II en Blauw Wit, die beiden vandaag al de kans krijgen Ajax voorbij te streven. Willem II, dat P.S.V. in Tilburg ontvangt, lijkt ons daar zeker toe in staat, doch Blauw Wit dat naar N.A.C. moet, zal het moei lijker vallen te winnen want thuis spelen de Zebra's sterker dan uit, zij zijn zelfs de enige eredivisieclub die in thuiswedstrijden in dit seizoen nog niet geslagen werd. Gaat men af op de positie die Ajax en V.V.V. op de ranglijst innemen in dit seizoen, dan acht ieder Ajax voor hedenmiddag favoriet. Wij geloven op goede gronden, aangenomen dat de ploeg minder gehavend zal aantreden. Maar dat ook V.V.V. tot een verrassing in staat is, werd al enkele keren getoond door de Venloërs, zodat alleen dan Ajax kan winnen, als het alles op alles zet om de beide punten te bemachtigen. J. HOVEN Ajax' honkbalinternational Herre Kok getrouwd Vrijdag 24 november jl. is de bekende honkballer Herre Kok in het huwe lijk getreden met mejuffrouw Corrie de Baat uit Castricum, die tot dusverre haar vrije tijd o.a. aan gymnastiek en volleybal wijdde. Kok heeft als senior met zijn club slechts successen in toernooien behaald. Wat zijn juniorestijd betreft, denkt hij met genoegen terug aan 1947, in welk jaar zijn ploeg de toernooien van R.C.H. en Ajax/V.V.G.A. won, maar bovendien het kampioenschap van de hoofdstad en zelfs het officieuze jeugdkampioenschap van Nederland veroverde. Als international kan de flegmatieke Ajacied op een prachtige staat van dienst bogen. Niet minder dan 26 maal kwam hij voor het Nederlands Negental uit, waarmede hij na J. H. Urbanus, H. Keulemans, J. Geurts en M. Jole de vijfde plaats op de recordlijst inneemt. In 1956 was hij naar het oordeel van de betrokken journalisten de veelzijdigste honkballer van ons land, voor welk feit hij de gouden Albert Balink-medaille ontving. Herre Kok maakte deel uit van het Oranje team toen dit in Rome resp. Mannheim en Amsterdam op het Europese honkbalkampioenschap beslag legde. De Ajacied die in de loop der jaren alle plaatsen in het veld heeft bezet speelde overigens niet alleen tegen België, Duitsland, Spanje en Italië, maar tot tweemaal toe ook in Amerika, en wel tegen Columbia, Porto Rico, Venezuela en Canada. E. H. VAN TUYL Kwartfinales Europa Cup Te Milaan is dezer dagen de loting verricht voor de kwartfinales van de Europa Cup, waarbij de volgende wedstrijden uit de bus kwamen: Juventus TurijnReal Madrid Tottenham HotspurDukla Praag Glasgow RangersStandard Luik. F.C. Nürnberg of Fenerbahoe (Istanbul)Benfica Lissabon. „Ik ben Pelé" is de titel van een boek dat het bruine voetbalwonder uit Brazilië heeft geschreven(?) en dat als het in de Latijnse landen meest gelezen boekwerk geldt. Voor het vertaalrecht in de Engelse en de Duitse taal alleen al, heeft Pelé 23 millioen crouzeiro's dat is ruim een kwart Voor een goede nachtrust koopt U natuurlijk I %JÏ bij een vakman Ook REPARATIE in één dag

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 4