Czs^,M„„jdi7r, CHEMISCH REINIGEN YERYEN Openbare aanbesteding Denis Law in Schots team De Koninklijke Schotse likeur Ü2®" al, Amsterdam Van Baerlestraat 19, tel. 722286 Linnaeusstraat 26, tel. 50011 Joh. Huizingalaan 328, tel. 754063 - Amstelveen Dorpstraat 59, tel. 4016 Jimmy Greaves is dus uiteindelijk naar Engeland teruggekeerd en daar mee is een einde gekomen aan een van de meest onverkwikkelijke avon turen, die de voetbalgeschiedenis heeft gekend. Greaves gaat dus niet naar zijn oude club Chelsea terug, maar naar het befaamde Tottenham Hotspur. Wie weet, hoe de transactie uiteindelijk tot stand kwam, zal niet meer spre ken van een transfer, maar van een soort openbare aanbesteding. Dit is namelijk wat er gebeurde. Chelsea en Tottenham boden tegen elkaar op en noemden tenslotte allebei bedragen in de buurt van een miljoen gulden. De directeur van Milaan deed tenslotte het volgende voorstel: Chelsea en Tottenham zouden hun definitieve bod in een gesloten enveloppe overhan digen en tijdens een korte plechtigheid zou de Milaan-voorzitter deze enve- loppes een voor een openen. Aan de club die het hoogste bod deed zou Greaves voor dat bedrag verkocht worden. Men weet nu dus, dat Tottenham de hoogste bieder was, maar wat Bill Nicholson heeft moeten betalen om Chelsea uit te schakelen blijft een raadsel. Schotland heeft 16 spelers aangewezen, die woensdag a.s. (29 november) naar Brussel zullen reizen, waar het Schotse elftal die dag in de Heyzel aantreedt tegen Tsjecho Slowakije voor de beslissingswedstrijd voor het wereldkampioenschap. Bij de 16 bevindt zich ook de voor Torino uitkomende Denis Law, van wie nog niet zeker is of hij door zijn Italiaanse club zal worden vrijgegeven. Men neemt echter aan dat Law permissie zal krijgen om deze midweekse wedstrijd voor zijn land te spelen, zeker waar het hier een wedstrijd voor het wereldkampioenschap betreft. Weliswaar zijn hier omtrent geen vaste afspraken gemaakt, doch sedert enige tijd is het gebrui kelijk, dat voor officiële wereldkampioenschaps-wedstrijden de Italiaanse clubbazen hun buitenlandse spelers vrijaf geven. 5^

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 2