HET LINOLEUMHUIS BEDDEN O» l\KkUv?bK D I^DCI ir CD Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies Sedert 1909 n D. W. DE KRUYFF Zn Kokin 50, AmsiGrdam, TgI. 39576 en lichamelijk speciaal voorbereiden op de wedstrijden tegen tegenstanders van de Europese topklasse. Aan de wil om deze Nederlandse topwedstrijd te winnen zal het vandaag geen van beide ontbreken. Moge het een faire en sportief hoogstaande partii worden! J. HOVEN Ajax - Ujpest Dat wordt weer een wedstrijd van bijzondere allure, dit treffen voor de Europa-cup van bekerwinnaars. Ajax won in het vorige seizoen de K.N.V.B.- beker en Ujpest werd bekerwinnaar in Hongarije. Er worden twee wed strijden gespeeld op een weekavond, dus zal het Olympisch Stadion wel weer het toneel van de strijd worden. Ujpest is lang voor de oorlog al eerder in ons land geweest. Het is de club van het grote Tungsram-concern, het Hon gaarse Philips waarvan de stamfabrieken gelegen zijn in Ujpest een voorstad van Boedapest. Tezamen met de heer Wallien, destijds vertegenwoordiger van Tungsram in Nederland, heeft schrijver dezes toen wedstrijden voor Ujpest georganiseerd. Intussen is Ujpest weer groot in Hongarije, een van de topclubs van Europa. Men krijgt wat heel bijzonders te zien van de Ujpesti! Feijenoord - Tottenham Hotspur Feijenoord en Tottenham Totspur hebben overeenstemming bereikt over de data voor de Europa Cup-ontmoetingen tussen beide ploegen. Op woens dag 1 november speelt Feijenoord de thuiswedstrijd, 14 dagen later volgt de returnmatch in Londen, namelijk op 15 november. Feijenoord, dat een drukke novembermaand krijgt, speelt dan weer een week later zijn Inter- to towedstrijd tegen Spartak Praag, op 22 november. Lange Zweedse baarden Bergs I.K. is een voetbalclub uit Zweden, die in de derde klasse speelt. De spelers van dit team zien er sinds kort weer als jonge knapen uit. Dat is lange tijd anders geweest, want vanaf het vroege voorjaar liepen zij alle elf met een baard rond. Zij hadden namelijk afgesproken dat geen hunner zich zou scheren, voordat de club een overwinning behaald had. Het ongeluk wilde dat zij de ene match na de andere verloren en zo groeiden die baar den maar door. Doch op zondag 1 oktober geschiedde het grote wonder. Bergs I.K. won eindelijk een wedstrijd! Prompt gingen alle baarden er af eri nu lopen de spelers trots op hun gladde kinnen te wijzen Nicholson bij Ajax Bill Nicholson, de manager van Tottenham Hotspur, is vandaag in het Ajax-stadion om het spel van Feijenoord te bekijken. De les van Gornik is door de Spurs-leider wel ter harte genomen: onvoorbereid gingen de Spurs m de eerste wedstrijd tegen deze Poolse mijnwerkersclub met 4—2 onder nadat de befaamde Britten zelfs tegen een 4—O-achterstand hadden aan gekeken! Voor een goede nachtrust koopt U natuurlijk bij een vakman 2e Oosterparkstr. 127-129, Tel. 740836 Ook REPARATIE in één dag

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 4