AIAX FEIJENOORD A JANUS woninginrichting OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELSn.,. Motorkade 4-5, Telefoon 61091 - 68978, Amsterdam-N. Privé K 2964-3707 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. DE lange reeks wedstrijden tussen Ajax en Feijenoord behoort tot de bijzon dere hoogtepunten van het seizoen. Reeds voor de invoering van het semi- professionalisme boden deze ontmoetingen meestal het summum aan span ning en emotie en tevens van klasse. We behoeven het niet nóg eens te releveren: Ajax en Feijenoord hebben in het Nederlandse voetbal gedomi neerd op een wijze die deze clubs eert. Als de sterksten in een lang tijdperk van grote bloei van beide clubs, heb ben beide door hun technisch vaak geacheveerd spel veel bijgedragen tot de spelopbouw in ons land. Het is dus niet te verwonderen dat ook als semi- profclubs Ajax en Feijenoord de bo ventoon voeren. Ajax werd reeds twee keer kampioen, Feijenoord éénmaal en al is in dit seizoen P.S.V. geducht van start gegaan, het is toch wel impone rend, dat ook nu weer Feijenoord en Ajax een hoofdrol vervullen en hun candidatuur stellen voor het kam pioenschap en daarmee tevens voor een plaats bij de hoogste vier, die zo zeer van zakelijk en sportief belang is te achten. Vergeleken bij het vorige seizoen is Feijenoord door nieuwe aankopen ver sterkt, Ajax behield echter dezelfde ploeg en heeft ook prachtige resulta ten bereikt. Beide ploegen hebben en kele matige wedstrijden gespeeld, tus sen de werkelijke goede door. Beide teams wisten echter nederlagen te voorkomen, wat uiteraard op grote kracht duidt. Misschien blijven zij ook vandaag ongeslagen Dat de uitslag van beslissende betekenis zal zijn, kan nog niet worden gezegd, al is een zege thans van groot belang, ook door het morele effect dat daarmee ongetwijfeld wordt bereikt. Met nog vijfentwintig wedstrijden voor de boeg behoeft ook de eventuele verliezer van hedenmiddag nog geen mo ment te wanhopen. Het is een lange weg die nog moet worden afgelegd. Vorm wisselingen zullen daarbij niet uitblijven, ook de sterksten zijn niet altijd op hun sterkst en verschillende ploegen op de eerste plaats thans letterlijk en figuurlijk P.S.V. zijn in staat op een gegeven moment zich zelf te overtreffen en zowel Feijenoord als Ajax te verrassen. Daarbij spelen de belangrijke internationale clubwedstrijden en die van het Nederlands elftal ook nog een rol. Het is in ieder geval geen voordeel als men zich tus sen de belangrijke competitiewedstrijden door ook nog moet concentreren herd. Bolstraat 89-93, Telefoon 721230-727466, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 82679, Amsterdam-W. FIIR0 m i 1111 Wm j MULLER

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 3