Bellevue AJAX N.A. O. tegen OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS Motorkade 4-5, Telefoon 61091 - 68978, Amsterdam-N. Privé K 2964-3707 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. Ajax heeft een mooie overwinning behaald op P.S.V. in Eindhoven. Dat is altijd een lastig karwei. Feijenoord ging in het Philips-stadion met 4—2 ten onder en Feijenoord verloor óók in Rotterdam met 31 van P.S.V.dat zijn resultaten die de kracht van P.S.V. aantonen. Ajax won verdiend, had een goede dag en alleen was het wel héél jammer dat het een onprettige wedstrijd was. Een harde, vinnige wedstrijd zegt „de pers" maar.wie was de schuld? Ajax voelde er niets voor zich onder de voet te laten lopen, dat was het enige dat we van Amsterdamse zijde vernamen. Maar óók uit Breda komen berichten over een harde strijd, die N.A.C. yan G.V.A.V. won met 2—1 waardoor de Bredanaars de derde plaats bereikten en de strijd van hedenmiddag er een-is geworden met de tweede plaats op de ranglijst als inzet. We hopen dat een strenge scheidsrechter zorgen zal dat de strijd door eerlijk spel wordt beslist. Het is aan geen twijfel onderhevig dat de wil om tot de laatste vier te behoren de speelwijze verscherpt. Juist nu is nodig dat de teugels strak worden gehouden en de toepassing van de spelregels er op gericht wordt dat de spelers zich beheersen. Het programma biedt verschillende wedstrijden die verrassingen niet uitslui ten Zo bij voorbeeld Willem IIFeijenoord. Willem II klopte P.S.V. in Tilburg en speelde er gelijk tegen G.V.A.V. De Tilburgers zijn niet constant, doch zij kunnen soms verrassend sterk spelen. P.S.V. krijgt het in t Sticht niet cadeau van Elink- wijk en D W.S.-A. gaf zondag tegen Sparta goed spel te zien, waarmee onze stad genoten in Groningen tegen G.V.A.V. misschien wel tot een verdeling der punten komen. Het wordt dus vandaag de twintigste beurt en dan resten er nog veertien wed strijden. Er kan nog heel wat gebeuren! Het komt zo langzamerhand op de eind spurt aan. Wat Ajax betreft zijn we overtuigd dat de ploeg alles in het werk zal stellen om een zo gunstig mogelijk resultaat te bereiken. De technische leiders blijken voor de bezetting van de middenvoor-plaats opnieuw de voorkeur te heb ben gegeven aan Westra. Misschien volgt later nog eens een andere trial. Op de linksbuitenplaats is het gunstige debuut van de jonge Keizer tegen Feijenoord met een tweede geslaagd optreden in Eindhoven tegen P.S.V. gevolgd, doch we herinneren ons het goede debuut van Petersen, die later weer vervangen werd door Feldmann, die geweldig begon, doch op zijn beurt terug viel. Men gelooft bij Ajax dat men in Keizer een tweede Gupffert gevonden heeft. We hopen het van harte. We hebben alle respect voor de prachtige overwinningenreeks van N.A.C., dat een geduchte aanval heeft die het uiterste zal vergen van de verdediging van Ajax. Moge de strijd het publiek volkomen bevredigen. Dat kan alleen als het behalve een boeiende ook een goede wedstrijd wordt. J. HOVEN. DINERS - RECEPTIES - GERENOMMEERDE KEUKEN Leidsekade 90 Telefoon 36221 - Amsterdam-Centrum

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 3