BIJLAGE Rood-Wit Thuis Zondag 5 Februari 1961 Na de gedwongen rustperiode Enige weken zijn de aanhangers van onze voetbalclubs op de proef gesteld, doordat regen en vorst de velden onbespeelbaar maakten. Het gevolg was dat deze, alreeds gedrukte uitgave, aangehouden werd, doch aangezien het gehele programma opgeschoven werd, kwam alles op z n pootjes terecht. Vandaag is het dan zover dat Koning Voetbal het stuur van Koning Winter al dan niet tijdelijk heeft overgenomen. Wij wensen de voetballiefhebbers een genoeglijke middag, gevuld met goede sport. Wij vestigen uw aandacht op de advertenties der bioscopen in deze bijlage. Zij dienen ter vervanging van de inmiddels verouderde filmaankondigingen in dit nummer. Hetzelfde geldt voor het voetbalprogramma voor aanstaande zondag. Het juiste programma vindt u in deze bijlage. J. HOVEN. Jubileum Johan Boskamp Sr. De heer Johan Boskamp, vader van sportieve zoons die in D.W.S.-A. en A.F.C. spelen, viert zijn vijftigjarig jubileum als artist alsmede zijn zeventigste verjaar dag gedurende het volgende weekeinde. Een enorm comité, bestaande uit artisten en andere bekende personen, biedt de jubilaris een daverend feest aan. Het werkcomité wordt gevormd door Dick Bessem, Johan Kaart, Paul Steen bergen en Karei Wunnink. Er is in Carré een receptie op vrijdag 10 februari van 3—5 uur en zaterdagnacht 11 februari, aanvangende 12.30 uur, is er een nacht feest in ,.De Kleine Komedie", met optreden van zeer vooraanstaande artisten. Men kan, als men zich daar tijdig voor opgeeft aan het loket van De Kleine Komedie, nog deelnemen aan dit nachtfestijn. Wij kennen de jubilaris als een in zijn genre voortreffelijk artist, een man die de sport een warm hart toedraagt en het ten volle verdient dat men hem eens in het zonnetje zet, hem dank en hulde brengt voor zijn humor en de vrolijkheid die hij honderdduizenden landgenoten heeft verschaft. Druk seizoen voor Hongaars elftal Het Hongaarse elftal, de tegenstander van Nederland in de voorronde van het tournooi om het wereldkampioenschap voetbal, heeft een flink aantal wedstrijden op het programma staan voor het komende seizoen. Het begint met twee wed- strijden in de Verenigde Arabische Republiek in februari a.s. Daarna volgen de wereldkampioenschapswedstrijden tegen Oost-Duitsland (16 april in Budapest) en Nederland (30 april in Amsterdam). Op 7 mei speelt Hongarije in Belgrado tegen Joegoslavië en op 28 mei in Budapest tegen Wales. Het voorjaarsprogramma wordt afgesloten met een wedstrijd tegen Oostenrijk op 11 juni in Wenen. Op 10 september begint dan het herfstprogramma met de returnmatch tegen Oost- Duitsland, waarna op 24 september Oostenrijk naar Budapest komt. Op 22 oktober wacht dan het duel Hongarije—Nederland in Budapest. Pechvogel Denis Law De grootste pechvogel in het Engelse voetbal was de afgelopen week ongetwij feld de Schotse linksbinnen van Manchester City, Denis Law. In de Cupwedstrijd tegen Luton Town scoorde Law namelijk 6 goals die - alle zes ongeldig werden. Bij de stand 6—2 voor Manchester City werd de wedstrijd namelijk, een half uur voor het einde, door de scheidsrechter gestaakt. Vier dagen later werd de wed strijd overgespeeld, maar deze keer werd Manchester City gewoon van de kaart gespeeld. Het verloor met 31 en werd zodoende uitgeschakeld voor de strijd om de Cup Een troost voor Denis Law was daarbij, dat hij opnieuw de maker was van het doelpunt van Manchester City. Maar hard is het wel om zeven doelpunten te scoren en er dan achter te komen, dat je club toch verloren heeft

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 5