Het programma voor
Zondag a.s.
Stand ere-divisie
Groep K:
Groep N:
Feijenoord
3
3
0
0
10— 3
6
P.S.V.
3
3
0
0
12— 2
6
Fortuna VI
2
1
0
1
5— 4
2
Eindhoven
3
2
0
1
6— 4
4
H.D.V.S.
2
1
0
1
2— 3
2
Gemert
3
1
0
2
4—13
2
S.V.V.
3
0
0
3
4—11
0
Helmondia
3
1
0
2
3—10
2
Groep L:
Helmond
4
1
0
3
12— 8
2
N.A.C.
3
2
1
0
9— 2
5
Groep O:
D.F.C.
3
2
"0
1
11— 6
4
Sittardia
3
2
1
0
7— 1
5
R.B.C.
3
2
0
1
9— 8
4
V.V.V. '03
3
2
1
0
8— 2
5
Baronie
4
1
1
2
7—10
3
Fortuna '54
3
1
0
2
3— 6
2
E.B.O.H.
3
0
0
3
3—13
0
De Valk
3
0
0
3
1—10
0
Groep M:
Groep P:
Willem II
3
2
1
0
10— 4
5
Limburgia
4
3
0
1
11— 6
6
B.V.V.
3
2
0
1
8— 5
4
Roda Sport
3
2
0
1
5— 2
4
N.O.A.D.
3
1
1
1
2— 3
3
Rapid J.C.
3
2
0
1
7— 5
4
Wilhelmina
3
1
0
2
6— 6
2
M.V.V.
3
1
0
2
14—10
2
Longa
2
0
0
2
3—11
0
V.V.H. '16
3
0
0
3
3—17
0
Eredivisie
N.A.C.—G.V.A.V.
D.W.S.-A.Sparta
D.O.S.—A.D.O.
N.O.A.D.Alkmaar
M.V.V.Sp.cl. Enschede
Rapid J.C.Fortuna '54
V.V.V.—Willem II
FeijenoordElinkwijk
P.S.V.—Ajax
Eerste divisie A:
Vitesse'Leeuwarden
Volewijckers—Fortuna (VI.)
K.F.C.—R.B.C.
D.F.C.—E.D.O.
Helmondia '55Limburgia
Ersch. Boys—A.G.O.V.V.
Voler.damHermes D.V.S.
B.V.V.Stormvogels
VeendamH. V.C
Eerste divisie B:
Sch. Holl. SportEindhoven
Go AheadExcelsior
V.S.V.—'t Gooi
S.V.V.—Wageningen
SittardiaD.H.C.
Heracles—Helmond
R.C.H.—E.B.O.H.
HeerenveenZ.F.C.
Be QuickBlauw-Wit
Tweede divisie B:
HilversumDe Valk
N.E. C.Wilhelmina
OldenzaalBaronie
TubantiaGraafschap
Zwolse BoysRoda Sport
RigtersbleekP.E.C.
HaarlemZeist
Longa—Velox
U. V.SZ wartemeer
Zoals bekend plaatsen zich de num
mers één en twee uit elke groep in de
volgende ronde.
COMPETITIE AMATEURS.
Eerste klasse A:
HollandiaO.S.V.
Quick (N.)De Spartaan
U.V.V.—W.V.C.
D.C.G.V.D.Z.
J.O.S.—E.S.C.A.
Jonge KrachtKon. H.F.C.
West I. Tweede klasse A:
H.R.C.V.V.B.
Vitesse '22—W.F.C.
V.V.A.Alcmaria Victrix
Zandvoortmeeuwen—Watergraafsm.
Q.S.C.West Frisia
Purmersteijn—De Kennemers
West I. Tweede klasse B:
D.W.V.Celeritudo
BaarnJ.S.V.
A.F.C.—H.B.C.
AalsmeerZeeburgia
R.K A.V.I.C.Schoten
O.V.V.O.Ripperda
Feijenoord
Ajax
G.V.A.V.
P.S.V.
V.V.V. '03
N.A.C.
Sparta
Sp.cl. Enschede
Rapid J.C.
D.W.S.-A.
M.V.V.
A.D.O.
D.O.S.
Fortuna '54
Willem II
Alkmaar '54
Elinkwijk
N.O.A.D.
8 12
3
6
64—32
27
8 10
4
4
48—29
24
8 10
4
4
34—24
24
7 9
5
3
39—30
23
8 10
3
5
44—27
23
8 10
3
5
42—34
23
8 8
4
6
35—30
20
8 9
2
7
27—28
20
8 7
4
7
27—26
18
8 5
7
6
30—25
17
8 6
5
7
24—30
17
7 7
1
9
29—40
15
8 5
5
.8
35—37
15
8 5
4
9
27—35
14
8 5
4
9
27—43
14
8 4
5
9
23—32
13
8 3
2
13
19—39
8
8 1
5
12
16—49
7