a^mZ^^edas drambuie CHEMISCH REINIGEN VERYEN Show-Business-bureau „ZWANOOY" De Koninklijke Schotse likeur u„ ••••en idol0nd'"kshet Amsterdam: Van Baerlestraat 19, tel. 722286 Linnaeusstraat 26, tel. 50011 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016 C. H. Geudeker 60 jaren en veertig jaren journalist Gisteren heeft de heer C. H. Geudeker zijn zestigste verjaardag en zijn achtste lustrum als journalist herdacht. Van een groots opgezette huldiging wilde hij niets weten, doch de in verschillende persorganen onder meer tot uiting gekomen blijken van waardering voor zijn arbeid en zijn houding tegenover de sport is duidelijk gedemonstreerd dat men een eerlijke journalist, die zic-h als volkomen onafhankelijke man op grond van feiten en beheersing van de door hem behan delde sp or taan gelegen hedenwaardeert. Vooral Ajax zal zich bij dit lustrum van zijn erelid niet onbetuigd hebben gelaten. We wensen deze jonge zestiger nog vele goede jaren. AMUSEMENTSPROGRAMMA'S voor Verenigingen en Bedrijven met uitsluitend le klas artisten Weteringschans 61. Amsterdam-C., Telefoon 32153 (b.g.geh. 790156) G.V.A.V. naar Rusland Dat goed voetbal gewaardeerd wordt, heeft G.V.A.V. aan den lijve ondervon den. De Groninger club kreeg dezer dagen een eervolle uitnodiging om in Rusland een drietal wedstrijden te komen spelen. De G.V.A.V.-ers hebben het aanbod ge accepteerd en gaan in juni a.s. 10 dagen op toernee door de Sovjet Unie. Ze dan ken deze uitnodiging ongetwijfeld aan het goede spel, dat ze enkele maanden geleden tegen Moskou leverden. De Russen konden bij die gelegenheid slechts met de grootste moeite in de laatste minuten een 3—2-achterstand in een 4-3- overwinning veranderen, ondanks het feit dat hun ploeg voor het merendeel uit internationals bestond!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 2