al<*hteZi~ikeUike CHEMISCH REINIGEN - VERVEN r appointment I to H.R.H. Prins Bernhard der Nederlanden De oud-Ajacied Arend van der Wel Van der Wel maakt al sedert 1955 deel uit van de ploeg van Sportclub Enschede. Hij is zeer populair in de textielstad, vooral nu men in hem een uitstekende achterspeler en aanvoerder heeft ontdekt. Een medewerker van de Sportkroniek heeft een praatje met Van der Wel gemaakt, waarvan de weergave als volgt wordt besloten: „Wat zijn je toekomstplannen, toch nog in het Nederlands elftal en full-prof?" „Nu Kuys en Wiersma zo lang gehandhaafd zijn en er steeds geroepen wordt om jonge vervangers, zie ik voor mezelf, als bijna 28-jarige, geen verkiezing meer. En wat het volledige beroepsspel betreft? Ik ben er zeker van, dat het moet komen. Maar ik heb een goede positie, die ik stellig niet een, twee, drie zal op geven. Er zou een heel riant salaris uit de bus moeten komen, als ik op het vol ledige beroepsspel zou overschakelen. Maar ook dat zie ik niet gebeuren. Neen, ik ben tevreden zoals het nu gaat. Ik heb nu niet zo'n goede conditie als vorig jaar, maar daar ga ik met de trainer aan werken, doch mijn instelling ten aanzien van het voetballen is weer heel anders. Ik speel nu weer volgens ons devies: „Wie wil, die kan", ziet u." Scheidsrechtercursus K.N.V.B. aid. Amsterdam Hierdoor brengen wij, K.N.V.B,, afdeling Amsterdam, onder de aandacht van belangstellenden, dat wederom een opleidingscursus voor scheidsrechters zal worden gehouden in het bondsbureau, Emmalaan 10, Amsterdam-Z., en wel op de volgende dinsdagavonden: 31 januari, 7, 14, 21 en 28 februari en 7 maart 1961. Aanmeldingen dienen uiterlijk 14 januari 1961 in ons bezit te zijn, waarbij rekening dient te worden gehouden met het feit, dat men op die datum niet ouder dan 35 jaar mag zijn. Amsterdam: Van Baerlestraat 19, tel. 722286 Llnnaeusstraat 26, tel. 50011 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1961 | | pagina 2