lééédwknmtl exclusieve Dames- en Herenmode Café Restaurant HEINEKEN'S HOEK een unicum in Amsterdam broodje van PLEIN 2 4 Middenweg 59, Telefoon 56925, Amsterdam-O. maar heeft een bijzonder sterk schot en beschikt bovendien over een intuïtief gevoel voor het vinden van zwakke plekken in een vijandelijke verdediging. Per Kristoffersen is een midvoor van klasse. Twee jaar lang reeds is hij Noorwegens topscorer en ook in de nationale ploeg heeft hij heel wat wedstrij den gespeeld. In de laatste wedstrijd tegen Nederland maakte hij het enige doelpunt. Een uitstekend schutter, die steeds goed contact onderhoudt met mannen als Borgen en rechtsbinnen Pedersen. Tom Johansen, de linksbinnen, kwam uit een vierdeklasser naar Fredrikstad. Hij blijft niet achter, als er aangevallen moet worden en beschikt over een goed schot. Alleen in snelheid schiet hij weieens te kort. Willy Olsen, oud-international linksbuiten, is 40 jaar en men mag hem zien als de nestor van het team. Enige tijd geleden al besloot hij de voetbalschoenen voorgoed op te bergen, maar men heeft nooit een goede vervanger voor Olsen kunnen vinden en hoewel hij normaal niet opgesteld staat, doet men voor be langrijke wedstrijden als deze altijd nog een beroep op hem. Ondanks zijn veertig jaren is Olsen nog heel snel. Hij is bovendien een slimme vos, die maar weinig ruimte nodig heeft om een doelpunt te kunnen maken. Fredrikstad, september 1960. ERIC STAGRE. REAL MADRID wereldkampioen Het officieuze wereldkampioenschap is voor Real Madrid. De Spanjaarden hebben om deze eretitel twee wedstrijden gespeeld tegen Penarol uit Monte video. De winnaar van de Europa Cup dus tegen de winnaar van de Zuidamen- kaanse bsksr. De eerste wedstrijd, in Uruguay gespeeld, eindigde, enkele maanden geleden in een moeizaam gelijk spel zonder doelpunten. In het eigen Bernabeu-stadion te Madrid was Real Madrid zondag jl. echter ook tegenover het sterke Zuid- amerikaanse clubteam ongenaakbaar en door een ferme 5—1-overwinning wer den de Madrilenen wereldkampioen. Uitwedstrijden AJAX De officiële voorverkoop voor uitwedstrijden van Ajax wordt verzorgd door: G. J. Hulscher, Halvemaansteeg 21. Indien er voldoende belangstelling is, zal er zondag a.s. gelegenheid zijn per touringcar naar Breda te reizen voor N.A.C.Ajax. Leldseplein KI. Gartmanplantsoen 7-9, Tel. 66566-63573 Directie Paul M. A. Epstein Sportvrienden °ok voor Uw "o«UB"en Het is niet de naam maar het Leidseplein 24 - Telefoon 65172 - Amsterdam

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1960 | | pagina 7