LINOLEUMHUIS yyde Stam" o.t i™, z.. »M° Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies van stam tot meubel, voor meubelen naar Moderne meubelen met fraai uiterlijk en voortreffelijke „zit" Amsterdam, Rozengracht 12, Tel. 30403 Ferd. Bolstraat 38, Tel. 730349 De siari Men is bij het bestuderen van het huidige programma geneigd af te gaan op de uit de ranglijst 1959/1960 voor de hand liggende gegevens en dan is men geneigd P.S.V.Feijenoord en Enschede1D.O.S. als de twee belangrijkste ontmoetingen van deze eerste dag te beschouwen. Alle vier clubs hebben al sterke oefen partijtjes geleverd, overwinningen behaald op gerenommeerde Duitse profclubs, Feijenoord heeft zelfs topclubs in Rusland weerstaan, kortom dit kwartet is bij voorbaat als aspirant-kampioen gebrandmerkt en daar schuilt stellig een grond van waarheid in. Misschien twee gelijke spelen? Van Amsterdams standpunt hopen we maar (doch we durven het haast niet zo maar te zeggen) op overwinningen van alle vier profclubs, van Ajax in de Meer, van D.W.S.-A. in de kaasstad, van De Volewijckers in de Spaarnestad op E.D.O. voor de eerste divisie A en voor Blauw-Wit in het Olympisch Stadion voor de eerste divisie B. Onmogelijk is dat helemaal niet, maar het zou toch wel erg mooi zijn. Zo'n prachtig begin, het is haast te veel verlangd! J. H. In onderstaande formatie speelde AJAX in het begin van de vorige competitie Staand v.l.n.r.Smit, Van Mourik, Swart, Anderiesen en Van Ham Gehurkt_ï.l.n.r.Van Drecht, Muller, C. Groot, Prins, H. Groot en Feldmann

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1960 | | pagina 4