TIP „DE KUIL" Zwartepoorie Alles voor Uw woning „De Sprinter Restaurant AD. SCHOTMAN SiM 1# Amsterdam-West J. y. Galenstraat 62-64-79 ■TglP Mm W Telefoon 85697 Beverwijk: Breestraat 108, Telefoon 4627 heeH 'f wel Het adres voor: Rijwielen, Bromfietsen, Scooters, Motoren Speciaalzaak In lederen kleding Gemakkelijke betalingsvoorwaarden J. v. Galenstraat 79, Telefoon 128085 Kampioensrecepiie Ajax Ter gelegenheid van het behaalde landskampioenschap zal Ajax op 11 Juni a.s. een receptie houden in het Ajax-stadion. Aanvang 3 uur. Minder toeschouwers in Engeland In de jaarlijkse vergadering van de Engelse voetballeague is meegedeeld dat het totaal aantal toeschouwers bij league-wedstrij den in het afgelopen seizoen met meer dan een millioen was teruggelopen vergeleken bij het jaar daarvoor. iDe grootste teruggang werd geboekt in de eerste divisie. In het volgend seizoen zal een com petitie om een league-beker worden georganiseerd volgens een nader te bepalen plan. In dat seizoen zullen league-clübs ook wedstrijden mogen uitstellen indien twee of meer van hun spelers gekozen zijn voor inter nationale ontmoetingen op dezelfde dag. Een daartoe strekkend voorstel werd zonder meer aangenomen, in tegenstelling met verleden jaar, toen geen enkele club er zich voor ver klaarde. Peterborough United, be kend om zijn successen in de beker competitie van de F.A., waaraan ook non-league-clubs mogen deelnemen, is eindelijk toegelaten tot de league. De club zal het volgend seizoen in de vierde divisie mogen uitkomen en vervangt Gateshead, dat als hekke- sluiter in die divisie eindigde. Eén goal ie weinig Door een iets slechter doelgemid- delde is Aschaffenburg gedegradeerd uit de Duitse Oberliga-Zuid. Hoe be langrijk één doelpuntje kan zijn, on dervond Aschaffenburg, want het degradeerde met de doelcijfers 4373 (coëfficiënt 0,589), terwijl T.S.G. Ulm zich redde met de cijfers 3964 (0,6609). Indien Aschaffenburg één doelpunt meer had gescoord zou Ulm gedegradeerd zijn! Espresso-Snackbar DE Men roemt het belegde broodje van TIP Prima koffie Reguliersdwarsstraat 7 b.h. Koningsplein Voor een goed diner of belegd broodje Rembrandtpleln 7 Amsterdam-C. Salades, Croquetten enz. Molukkenstraat 74-76-97-103 Telefoon 53003-742614 Sigarenmagazijn II voor AL uw ROOKARTIKELEN! KINKERSTRAAT 107 (t.o. da Heme) Telefoon 87927 Ne 7 i In het Ajax-stadion wordt de geluidsinstallatie verzorgd d00r Radio DE MUNCK Cerampleln 35, Telefoon 54021, Amsterdam-O.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1960 | | pagina 13