tel 56560 Het Pijpenhuis Foto „Hoose" Extra tribune Het grootste gesorteerde magazijn in Aanstekers, Pijpen en alle verdere artikelen Voor een goed portret Ontwikkelen en afdrukken Camera's enz. Dordtselaan 44, Telefoon 74347 N.V. „FEIJENOORD" MOTORR IJ WIELEN Rotterdam Nieuwe Binnenweg 130 M. DE VRIES Groene Hilledijk 224, Telefoon 73238 Voorverkoop „Feijenoord Stadion" clubs, welke in aanmerking kunnen komen voor de fatale degradantenplaats. Slechts Sittardia en Volendam zijn deze competitie beslist veel minder sterk dan de overige eredivisionisten. Die beide ge promoveerde clubs hebben dus wel dui delijk aangetoond, dat er nog heel wat krachtsverschil bestaat tussen; de ere divisie en de eerste divisie. Want menig een meende toch aan het begin van dit seizoen te mogen aannemen naar aan leiding van de prestaties van beide teams m de eerste divisie, dat zij hun man netje zouden weten te staan. Volendam bleek, steunend op een enorm enthousiasme, het nog even te kunnen uithouden, maar blessures wiaren er de oorzaak van, dat men het' vertrouwen in eigen kracht niet meer bleek te hebben. Het is ten slotte zo, dat men voor ere divisievoetbal meer nodig heeft dan al leen maar grote clubtrouw en een stra lende strijdlust. Men kan er lange tijd op de been door blijven, maar uiteinde lijk zullen in een slopende competitie als deze de werkelijke capaciteiten toch blootgelegd worden. Juist bij het ter perse gaan van dit pro grammablad bereikte ons nog het be richt, dat de stadiondirectie heeft beslo ten om enigszins tegemoet te kunnen komen aan de nog altijd enorme stroom van aanvragen voor kaarten voor deze wedstrijd,^ een extra tribune in te laten zetten vóór de eretribune, op de sintel- baan dus. Dit is een goed idee en we twijfelen er dan ook niet aan of de duizenden, die door deze extra mogelijkheid de wedstrijd toch nog zullen zien, zullen de stadion directie hier dankbaar voor zijn. Laten wij hopen, dat het een succes zal worden, opdat in ide toekomst meer over een dergelijke uitgebreide capaciteit kan worden beschikt, want het zal duidelijk zijn, dat de wedstrijden van de toekomst meer en meer in de belangstelling zul len komen. Mocht het er zelfs van komen, dat de Rotterdamse ploeg in de Europa-beker-cornpefitie terecht komt, dan zal het uitgebreide stadion zeker niet te groot blijken. Neerlands grootste Dump.Motorrijwielen en Motorrijwiel-onderdelen Handel Verkoopt haar enorme voorraden, direct uit Engelse Dump aangekochte voor SENSATIEPRIJZEN, oa: Matchless, 350 cc., met webvering f 485.- Matchless, 350 cc., met telescope-vering f 585.- Norton, 500 cc. f 3Q5 Harley Davidson, 750 cc. f 700.- Bovenstaande motoren in originele legerkleur. Alle motoren praktisch n iet gelopen, met nieuwe of 20 goed als nieuwe banden, teller, nieuwe akku en achterlicht. Kentekenbewijs verkrijgbaar. Op alle motorrijwielen 6 maanden schriftelijke garantie. KOMT ZIEN EN PROEFRIJDEN! Harley-motorblokken, compleet met carburateur nieuw I 375.- gereviseerd t 275.- per stuk. Banden f 30.- p. stuk. Telescope-vering f 1 50 - p stuk Nieuwe onderdelen van Matchless, B.S.A., Norton en Harley Davidson. Inlichtingen en Opslagplaatsen: Stadionweg 39, kl. 6, Rotterdam Tel. 01800-79.826 na 18 uur: 01800-70.881 01896-2142 (afd. Verkoop) TRAMRECLAME ROTT. ELECTR.TPam

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1960 | | pagina 10