UNOLEUMHU/S „de Stam" AM SUV ^6t 'e"en van "noleumvloeren eist vakkennis ÏTF 'Sï Vraagt ons deskundig advies Sedert 1909 D. W. DE KRUYFF Zn. Rokin 50, Amsterdam, Tel. 39576 Ajax 2—Hollandia 1 Vóór Ajax vanmiddag om 2 uur tegen Elinkwijk aantreedt, vindt in het Ajax- stadion nog een interessante oefenwedstrijd plaats. Om 11.30 uur spelen n.l. Ajax 2 en Hollandia 1. De Ajax-reserves behaalden onlangs het kampioenschap in de reserve-eredivisie en Hollandia werd amateurkampioen in de 2e klasse West A, waardoor zij promoveerde naar de hoogste amateur-afdeling De opstellingen zijn: Ajax 2 Rozendaal 4 Schaap Seelen 8 Fransz 1 v. d. Weijde 5 Pronk 9 Bleyenfoerg 3 Vlietman 6 Haarms 10 Vesters 11 Petersen 11 J. Viser 10 de Flart Pieterse 3 Nooij 9 Beets 5 Wenzel 1 Schaap 8 Wessels 7 W. Visser 4 Inia 2 Biezen Hollandia Wat gebeurt als Ajax en Feijenoord gelijk eindigen Ingeval de beide clubs met gelijk puntental zouden eindigen, beslist niet het doelgemiddelde. In dat geval wordt een beslissingswedstrijd gespeeld, die even tueel met maximaal 4x7% minuut wordt verlengd (of tot een doelpunt is ge scoord). Is daarna nog geen beslissing verkregen, dan wordt een tweede be slissingswedstrijd gespeeld. Eerst daarna, indien dan nog steeds geen resultaat is bereikt, geldt het doelgemiddelde van de competitie (zonder de doelpunten dus van de beslissingswedstrijden). Hoe belangrijk dan ook de doelpunten in de komende wedstrijden worden, moge blijken uit het feit dat momenteel het doel gemiddelde van Ajax slechts een fractie beter is dan dat van Feijenoord name lijk 2.66 tegen 2.56. Onbegrijpelijk IVe ontlenen aan De Volkskrant; „De glans van de „voorhoede van de honderd doelpunten" verbleekte met de minuut. Troetelkind Sjakie Swart kwam niet tot zijn snelle en gevaarvolle rushes, de intelligentie was verdwenen uit het spel van Prins en de schutterskoningen Cees en Henk Groot zochten vergeefs naar de goede richting. Tegen de elf felle terriers, die de A.D.O.-ploeg vormden, stak Ajax af door lauw, bijna ongeïnteresseerd spel." Van Eysden trainde in het Olympisch Stadion h)e 22-jarige Nederlands tennisser Van Eysden, die met twee overwinningen in de enkelspelen de zege in de Daviscupwedstrijd Noorwegen—Nederland uit het vuur sleepte, heeft vooral zulk een goede indruk gemaakt door zijn ge weldig uithoudingsvermogen. Het is in verband daarmee wel interessant te vernemen, dat hij deel genomen heeft aan de physieke training van Amsterdamse H.C., onder leiding van Chris Berger. ■r^ piNPJCMTlNO van stam tot meubel, voor meubelen naar Moderne meubelen met fraai uiterlijk en voortreffelijke „zit" Amsierdam, Rozengracht 12 Iel. 30403 - Ford. Bolstraat 38, Iel. 730349

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1960 | | pagina 4