22*"1 CHEMISCH REINIGEN - VERVEH -en ^l,°nda"^ Amsterdam: Van Baerlestraat 1 9, tel. 722286 Linnaeusstraat 26, tel. 5001 1 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016 Fontaine en Zagallo uitgeschakeld Twee spelers, die bij het jongste wereldkampioenschap voetbal in Zweden een heel grote rol hebben gespeeld, werden Zondag j.l. tijdens competitiewedstrijden uitgeschakeld. Just Fontaine, de ster van het Franse elftal, die als topscorer uit het tournooi te voorschijn kwam, brak een been en is zeker voor enkele maan den uitgeschakeld. Nog erger is het met Zagallo, de linksbuiten van het Braziliaanse elftal, die bij een botsing een rugwervel beschadigde en zeker drie maanden in een gips- corset zal moeten liggen. Welpen voetballen voor het Poliolonds In Augustus 1959 heeft A.F.C. een welpentournooi georganiseerd, waarvan de opbrengst geheel ten goede is gekomen aan het Prinses Beatrix-Poliofonds. Alle deelnemende clubs betaalden inleggeld en alle welpen betaalden een kwartje om mee te mogen doen. Ook de verenigingen D.O.S. en V.V.A. organi seerden tournooien voor welpen, waarvan de opbrengst geheel werd afgedragen aan de radio-actie „Alles op één kaart". Daar ook die evenementen een succes werden, lag het voor de hand dat de verschillende organisatoren contact zochten teneinde een toekomstige actie te combineren. Besprekingen tussen de besturen van A.F.C.D.O.S.Robur et Velocitas en V.V.A. hebben geleid tot een verheugende coördinatie, waardoor op Bevrij dingsdag (5 Mei I960) in de volgende plaatsen welpentournooien zullen worden gehouden voor het Prinses Beatrix-Poliofonds: Amersfoort, Amsterdam, Apel doorn, Arnhem, Assen, Drachten, Enkhuizen, Epe, Groningen, Harderwijk, Hoorn Leeuwarden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Schiedam, Sneek, Tiel, Tilburg, Utrecht, Veenendaal, Winterswijk, Winschoten, Wijk bij Duurstede, Zeist en Zwolle.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1960 | | pagina 2