CHEMISCH REINIGEN - VERYEN ^strijd 80 ondanfc. Amsterdam: Van Baerlestraat 19, tel. 722286 Linnaeusstraat 26, tel. 50011 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016 Er moest geld bij en de baron betaalde voor Real Madrid Niet alleen in Europa en in Zuid-Amerika vraagt Real Madrid voor een wed strijd als regel 20.000 dollar. Toen de Spanjaarden tijdens hun jongste tournee ook twee maal in New York speelden, ontvingen ze eveneens 40.000 dollar of een dikke 150.000 gulden. Uiteraard kon dit reusachtige bedrag niet uit de recettes worden betaald, want naar de eerste wedstrijd kwamen 17.000 (waarvan meer dan 90% in New York woonachtige Spanjaarden), en naar de tweede wedstrijd slechts 3000 toeschou wers. De beide wedstrijden werden mogelijk gemaakt door een gul gebaar van de beschermheer van de New York Hungarians, de uit Hongarije afkomstige, schatrijke Baron Neumann. De zondebok Stabile, de trainer van het Argentijnse elftal, schijnt nu wel definitief op een zijspoor te zijn gerangeerd. De Argentijnse bond had de verdienstelijke trainer benoemd tot leider van een sportacademie. De sportpers heeft de bond echter min of meer gedwongen zich duidelijk erover uit te spreken, of Stabile nu al of niet capabel is. Of Stabile moest worden gehandhaafd als technisch leider en dus worden gerehabiliteerd èf hij moest volledig worden uitgeschakeld. En nu is hij ontslagen. Inmiddels heeft de zondebok van het in Zweden falende Argentijnse elftal al een aanbod gekregen om naar Columbia te komen op een jaarsalaris van circa 45.000 gulden. B. en W. van Rijswijk zoeken prof-club Na de lofzang, die B. en W. van Rijswijk bij de opening van het Sportpark „Prinses Irene" werd toegezongen, is dit college thans met het voorstel aan de Gemeenteraad gekomen om niet over te gaan tot permanente verhuur van de terreinen, omdat men wil trachten voor het bespelen van het park een club uit de ere- of eerste divisie aan te trekken.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1959 | | pagina 2