voetbal HE T UNOLEUMHUIS In en om de voetbalsport „de Stam' Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies Sedert 1909 Rokin 50, Amsterdam, Tel. 39576 D. W. DE KRUYFF Zn. optornen is echter buitengewoon zwaar, ook omdat het merendeels zulke stoere knapen zijn, die echter bovendien over een uitstekende techniek beschikken. Royé speelde vooral een puike partij en overtrof ditmaal de vurige en spectacu laire Van der Klink, die enkele malen iets te veel risico nam. Maar de Venloërs waren tegen dit hechte verdedigingsblok niet opgewassen en het minste wat ik vandaag van Blauw Wit verwacht is een gelijk spel. Het kan een grote dag worden voor het Amsterdamse voetbal! J. HOVEN. Dick Bessem 12 J/2 jaar Siadion-direcfeur Op Donderdag 1 October a.s. zal het precies 12.14 jaar geleden zijn, dat de heer D. J. Bessem als directeur zijn mooie kantoor tegenover de Marathon toren betrad, welkom geheten door officials en vrienden, die hem met het grootste vertrouwen aan de arbeid zagen gaan. Want Bessem was in de voetbal wereld al tientallen jaren gezien en „getapt" en in zijn belangrijke functie in de handel, welke hij moest opgeven, had hij zich commercieel een uitstekende kracht getoond. Bessem heeft het in hem gestelde vertrouwen als stadiondirecteur volkomen gerechtvaardigd en op voortreffelijke wijze de zakelijke belangen behartigd en de Als voetballiefhebber zult U meer willen weten van spelregels, techniek en tactiek Dit alles vindt U in het boekje (Ken Uw Sport-reeks). Nederl. bewerking van Jaap van der Leek 48 pagina's; In 2 kleuren uitgevoerd in deze reeks verschenen 35 titels: techniek, tactiek en spelregels van praktisch elke sport I In onze populaire In en Om-reeks verscheen o.a. door Wessel Oudewortel Een populair boekje met o.a. foto's en beschrijvingen van bekende voetballers. In dezelfde serie: Wielrennen, Zwemmen en Boksen Alle boekjes kosten T 1,75 per ex. en zijn verkrijgbaar bij boek- en sporthandel en bij: UITGEVERIJ 1. F. DU WA ER Zonen - Weteringschans 74, Amsterdam-C. sport gediend. Hij heeft het Olympisch Stadion door zijn talrijke relaties in de sport in binnen- en buitenland tot grote bloei en tot een alom erkend middel punt van de populaire en spectaculaire sporten in het bijzonder gemaakt. En hij heeft dat gedaan met een flair en een toewijding, die algemeen sympathie wekten. Dick is een populaire figuur geworden als nauwelijks een tweede in ons land, hij is „a good sports", een kerel waar men op aan kan. Dat heeft hem vele vrienden bezorgd en mede dat is oorzaak, dat de Raad van Commissarissen hem een receptie aanbiedt ter viering van dit lustrum. Al is het dan maar 12}/2 jaar, velen die met hem samenwerkten, zullen het op prijs stellen uiting te mogen geven aan de grote waardering die men voor hem koestert. Bessem gaat zijn zestigste levensjaar tegemoet en in het decennium dat dan van stam tot meubel, f voor meubelen naar Moderne meubelen met fraai uiterlijk en voortreffelijke „zit" Amsterdam, Rozengracht 12, Tel. 30403 - Elandsgracht 122, Tel. 39777

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1959 | | pagina 4