Het goedkoopste kledinghuis van Nederland! •I ''0 0ndank, '"V CHEMISCH REINIGEN VERVEN Een versterkt Amsterdams elftal 12 Provinciënhuis e 'o/»tnW Amsterdam: Van Baerlestraat 19, telefoon 722286 Linnaeusstraat 26, telefoon 50011 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016 Er is nog altijd sprake van dat er een versterkt Amsterdams elftal op Donder dagavond 11 Juni in een avond wedstrijd tegen Real Madrid spelen zal en als dit niet door zou gaan dan zullen de leiders van het district Amsterdam van de K.N.V.B., in samenwerking met het Olympisch Stadion, wel voor een soortgelijke match zorgen. Het is daarom wel interessant de suggesties te lezen van enkele Amsterdammers, die we zonder commentaar hier publiceren. De heer P. J. C. in Amsterdam-Oost noemt de volgende ploeg: Van Dijk (Sparta); Van der Klink (Blauw Wit) en Ouderland (Ajax); Engelan der (Blauw Wit), Van der Hart (Fortuna) en Muller (Ajax); Van der Kuil (Ajax), Vonhoff (D.W.S.), Seelen (Ajax), Van der Linden (D.O.S.) en Moulijn (Feijenoord). De heer G. R. V. in Amsterdam-Zuid noemt de volgende opstelling: Hoogerman (Ajax); Wiersma (P.S.V.) en Van der Klink (Blauw-Wit); KI. Smit (D.W.S.), Niessen (D.W.S.) en Muller (Ajax); Van der Kuil (Ajax), Kruiver (P.S.V.), Tol (Volendam), Vonhoff (D.W.S.) en Moulijn (Feijenoord). De heer J. C. M. in Amsterdam-Zuid adviseert: Van Heeswijk (Blauw Wit); Van der Klink (Blauw Wit) en Ouderland (Ajax); Muller (Ajax), Anderiesen (Ajax) en KI. Smit (D.W.S.); Van der Kuil (Ajax), Bo gaard (Volewijckers), Sparendam (Blauw Wit), Vonhoff (D.W.S.) en Van Doorne- veld (D.W.S.). Als „gastspelers" noemt deze inzender Pelk (Volendam), Notermans (Fortuna) en Pieters Graafland (Feijenoord). Zijn er nog nieuwe gezichtspunten? We houden ons aanbevolen. J. Hoven, Rooseveltlaan 216, Amsterdam-Z. AMSTERDAM Leidsestraat 67-71, Tel. 63718 (3 lijnen) ROTTERDAM Hoogstraat 111, Tel. 112690 (3 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1959 | | pagina 2