Het goedkoopste kledinghuis van Nederland! CHEMISCH REIHIGEM - VERYEH 12 Provinciënhuis 09 en ij, Zl? "'«u» Amsterdam: Van Baeriestraat 19, telefoon 722286 Linnaeusstraat 26, telefoon 50011 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016 O, die Belgen In de Belgische pers werd vorige week méér aandacht besteed aan de laatste centrale training voor de candidaten voor de nationale ploeg in Den Bosch dan in de Nederlandse bladen De aanleiding is duidelijk: de volgende week begint het interlandseizoen met de ontmoeting NederlandBelgië en de Belgen menen nu langzamerhand met hun „nieuwe" ploeg eindelijk kansen op revanche voor de grote nederlagen in de laatste jaren te hebben. Bovendien: de Belgische bla den tellen dagelijks elk vier a zes pagina's sportnieuws; de lezers weten niet beter en eisen het. Onder die omstandigheden gaat men vaak naar onderwerpen zoeken. Dat men daarbij niet altijd bijster gelukkig is, daarover kan men zich nau welijks verwonderen. De wens (van de lezer) is vaak de vader van de gedachten (van de journalist). Vandaar dat men kon lezen dat het met het Nederlands elftal op het ogenblik toch maar droevig gesteld is. „De sfeer deugt niet en de stemming is bepaald naar het pessimisme overgeslagen", zo drukte een der kranten het zelfs uit. Enfin: we zullen de 19e April maar afwachten En maar twijfelen Mei Charles, de broer van de al even befaamde middenvoor John Charles, blijft in het nieuws. De spil van het elftal van Wales kreeg dezer dagen namelijk een uiterst aantrekkelijke aanbieding van de F.C. Roma: 160.000 gulden voor een contract van twee jaar. En Charles weer aan het twijfelen Gunnar Gren De rijke voetbalcarrière van Gunnar Gren, de beroemde Zweedse international, is ondanks zijn 39 jaren nog niet afgesloten. Gren besloot namelijk om nog tenminste één seizoen uit te komen voor zijn club Oergryte Göteborg. AMSTERDAM Leidsestraat 67-71, Tel. 63718 (3 lijnen) ROTTERDAM Hoogstraat 111, Tel. 112690 (3 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1959 | | pagina 2