Het goedkoopste kledinghuis van Nederland! CHEMISCH REINIGEH VERVEH 12 Provinciënhuis nitut. Amsterdam: Van Baerlestraat 19, telefoon 722286 Linnaeusstraat 26, telefoon 50011 Amstelveen: Dorpstraat 59, telefoon 4016 Schoolvoetbal Op 25 Maart a.s. begint weer het grote feest voor de jeugd: de schoolvoetbal- wedstrijden. De wedstrijden duren voort tot halverwege April. De A.V.B. doet, geloven wij, met de organisatie van deze wedstrijden een bij zonder goed werk voor de jeugd. De wedstrijden zijn vaak fel en opwindend, de onderlinge concurrentie groot en de voorbereidingen serieus. In „Het Parool" althans lazen wij deze week het bericht, dat „meester" Enno Crabbendam bij de liefhebbers van spelregelproblemen zeer goed bekend weer ijverig zijn pupillen aan het trainen is. Hij is daarbij bovendien een bekwaam psycholoog, want hij laat de „vriendinnetjes" van de spelers oogluikend op het veld toe. De school-wedstrijden beginnen dus weer. Wij doen een beroep op vele oude ren, die aan die jeugdperiode nog heerlijke herinneringen hebben, om de A.V.B. te steunen. Bijvoorbeeld door zich op te geven als scheidsrechter. Dat kan ge schieden bij het bondsbureau in de Emmalaan. Feest bij T.O.G. Bij T.O.G. gaat men binnenkort een groot feest vieren: het gouden jubileum! De stoere blauw-witten van de Kruislaan hebben de zaken groots aangepakt, want de feestelijkheden duren precies zestien dagen: van 7 tot 23 Mei a.s. De belangrijkste onderdelen van het programma vormen de jeugdsportdag op 7 Mei (Hemelvaartsdag), een sportdag voor de voetballers, handballers en honk ballers (Zondag 10 Mei) en het T.O.G.-jubileumtournooi op de Pinksterdagen, waaraan behalve de organiserende vereniging deelnemen: D.W.V., De Spartaan, D.C.G., Zeeburgia, Watergraafsmeer, O.V.V.O. en A.P.C., de sterkste hoofdstede lijke amateurclubs dus. Het bestuur recipieert op Zaterdag 16 Mei in Cosy Corner en op de dag daar voor, op 15 Mei, wordt een reünie voor leden en oud-leden gehouden. Het pro gramma wordt besloten met een feestavond in de grote zaal van Marcanti. AMSTERDAM Leidsestraat 67-71, Tel. 63718 (3 lijnen) ROTTERDAM Hoogstraat 111, Tel. 112690 (3 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1959 | | pagina 2