HET UNOLEUMHUIS d. w. de KRUYFF Zn. Rokiii 50, Amsterdam, Tel. 39576 Bas van Krimpen werd zestig jaar Dingen, waarover men spreekt Moderne meubelen met fraai uiterlijk en voortreffelijke „zit" Het leggen van linoleum vloeren eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies SEDERT 1909 Aan de gehele programma-club willen de uitgever en redactie het compliment van de dag brengen. Dat zijn dus het Olympisch Stadion; Ajax, Blauw Wit en D.W.S.-A.; De Volewijckers, D.C.G., D.W.V. en De Spartaan; A.F.C., O.V.V.O., T.O.G., V.V.A., Watergraafsmeer en Zeeburgia, tezamen vormende de top van het hoofdstedelijke voetbal. Wij wensen hen veel succes in 1959. Maar wij zijn ook de tolk van deze illustre veertien, wanneer we het Amster damse publiek ook een prettig besluit van 1958 wensen en een gelukkig Nieuw jaar. Moge het een groot en mooi jaar worden voor u allen! De vorige week Zaterdag is de zestigste verjaardag gevierd van de directeur van het Feijenoord-stadion Bas van Krimpen. Een man die enkele jaren nodig heeft gehad om zich volledig in te leven in zijn omvangrijke functie, doch die er op voortreffelijke wijze in geslaagd is de waardering, de achting en de sympathie te verwerven van allen die met hem in contact gekomen zijn. Met de directeur van het Olympisch Stadion werkt hij op prettige wijze samen, trouwens beide mannen staan voor hun werk en voor de rest hebben zij de eigenschappen om met de K.N.V.B. en de overige organisaties met wie zij moeten samen werken de beste relaties te onderhouden. Directeur Bessem heeft zijn Rotterdamse con- frator dan ook hartelijk gefeliciteerd, zijn „nog vele jaren" was oprecht, want door die goede en reële samenwerking is het publiek en evenzeer de sport in Nederland gebaat. 'J'hadee Cisowsky, de middenvoor van Racing Club de Paris en een der meest populaire Franse spelers, heeft een veelbelovende zoon. Een knaap, die het zakendoen volledig beheerst. De kleine Cisowsky is, evenals zijn schoolvriendjes, een verwoed verzamelaar van sportfoto's. En hij heeft uiteraard de grootste col lectie. Cisowsky junior heeft daarvoor een eenvoudig principe: hij vraagt senior regel matig een pak publiciteitsfoto's, waarvan deze er duizenden bezit, en ruilt die op school: één foto van zijn vader voor vijf van andere spelers. En jaloers dat de anderen zijn! J)e naam Winston Churchill in een voetbalrubriek? Wij kunnen het ook niet hel pen! De bejaarde Britse diplomaat heeft namelijk een daad verricht, waardoor hij de dankbaarheid van vele voetballiefhebbers heeft verworven. De zaak zit zó: drie Griekse emigranten meldden zich onlangs aan bij de Wood ford Town F.C., een club in het vroegere kiesdistrict van Sir Winston. Zij werden geweigerd, want de club kan reglementair alleen leden accepteren, die in de stad geboren en getogen zijn. En onmiddellijk waren de poppen aan het dansen. De Grieken dachten dat de weigering geschiedde uit rancune over de Cyprus-kwestie en maakten er een politiek schandaal van. Sir Winston vernam het probleem, sprak er over met het bestuur van Wood ford Town F.C. ende reglementen werden gewijzigd! Uit dankbaarheid zon- c ;ist geurige, forse sigaren. J. HOVEN. J. HOVEN. van stam tot meubel voor meubelen naar „de Stam" Amsterdam, Rozengracht 12, Tel. 30403 Elandsgracht 122, Tel. 39777

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1958 | | pagina 4