American Hotel Bij VAU VEE UT slaagt iedereen Willem de Zwijgerlaan 17-19 Telef. 88059 AMSTERDAM LEIDSEPLEIN 28-30 Telefoon 31600 Telex 11379 Gesoigneerde keuken American bar Terras Zalen voor diners, vergaderingen en congressen Film-cabine keer onderbroken in verband met spoedeisende operaties en bovendien liep hij 36 ernstige blessures op. Een record? "pngeland heeft nu een „Miss Football": de goudblonde Barbara Hicks, een vurige supportster van Charlton Athletic. Barbara Hicks kreeg de titel voor het feit dat zij op reis gaat naar iedere plek waar zij spelers of oud-spelers van Charlton Athletic kan aantreffen. Vorig jaar vergezelde zij o.m. de ploeg naar Italië. Haar laatste escapades waren een reis van Londen naar Edinburgh, waar het Engelse elftal onder 23 jaar (met o.a. Trevor Edwards van Charlton) tegen de Schotse jeugd speelde. In Edinburgh stapte de reislustige Barbara de volgende dag op de trein om in Yeovill de Cup-replay YeovillColchester te bezoeken. Eenvoudig omdat Colchester's manager Benny Fenton een oud-speler van Charl ton is en bovendien in het team van Colchester nog twee oud-spelers van de Londense club zijn opgenomen. Tn Frankrijk oefende een grensrechter 20 minuten lang om in conditie te zijn voor de wedstrijd Grenoble—Stade Francais, waarin hij de scheidsrechter zou assisteren. De brave man had weinig plezier van zijn inspanningen: vijf minuten na het begin struikelde hij over zijn vlaggestok en verstuikte zijn enkel. Hij moest per brancard naar een ziekenhuis worden gebracht. IV/ranchester United heeft Ernie Taylor, die het na de ramp te München had gecontracteerd, weer afgestaan aan zijn oude club Sunderland. De transfer som was 75.000 gulden. TJidegkuti, de befaamde Hongaarse speler, werd onlangs door een journalist betrapt toen hij het totaalbedrag aan premies berekende, dat hij zou ont vangen indien zijn club M.T.IC. de Donaubeker zou winnen.Het was een merkwaardig moment, want de Hongaarse spelers zijn uiteraard volbloed amateurs Waarom deze premies? In de gloriejaren van de Hongaarse „wonderploeg" smokkelden de spelers van het nationale team allerlei goederen, die in Hongarije schaars of duur waren. De politie en douane lieten dit oogluikend toe; zij traden pas op toen de resultaten minder goed werden.... Enkele spelers werden ge arresteerd, o.a. doelman Grocsis, die in het openbaar een grote partij nylonkousen aan de man bracht. Grocsis ging de cel in en alleen voor interlandwedstrijden werd hij even „gelucht". Er is braaf over deze kwestie gelachen, maar ondertussen zaten de Hongaarse internationals toch maar met het probleem van te geringe vergoedingen en angst voor arrestatie. Na het eindtournooi in Zweden, waarin Hongarije snel werd uitgeschakeld, kwam van hogerhand tenslotte voor de-internationals het verbod af om goederen, ook in de kleinste hoeveelheden, het land binnen te brengen. Manager Bukovi besefte maar al te goed dat dit een negatieve uitwerking had op het moreel van zijn toch reeds verzwakte ploeg en besloot de spelers speciale premies toe te kennen. Ge zult overigens de Hongaren weer als volbloed-amateurs op de Olympische Spelen aantreffen G. v. d. HEIJDEN. De grootste collectie in de beste merken RIJWIELEN BROMFIETSEN MOTOREN - SCOOTERS en LEDEREN KLEDING. Onze 30-jarige ervaring op motorgebied waarborgt U de beste service

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1958 | | pagina 5