AJAX A.D.O. Oud Papierhandel M. A. IVESSELS tegen Groenburgwal 17-19 Amsterdam-C. Telefoon 33066-33707-96507 (Privé K 2964-3707) Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs Spec, ingericht v. h. vernietigen van Uw oude archieven De 34e acte van het spel der ere-divisie is het besluit van een spel dat voor één als een blijspel eindigt, voor twee anderen als een treurspel en voor de rest was het min of meer een comedie met deels gunstige en deels slechte afloop. Ajax besluit deze comedie niet op daverende wijze. De rood-witten zullen hetzij op de derde of op de vierde plaats eindigen, het laatste zou dan het gevolg zijn van de resultaten van Fortuna en Ajax op deze laatste dag, want als Ajax zou verliezen en Fortuna zou heden winnen, dan zullen de doelcijfers van Fortuna juist zo veel beter zijn dan die van Ajax dat deze clubs op het laatst nog van plaats zouden moeten wisselen. Wij vermenen dat Fortuna eerder bij de top van drie behoort dan Ajax, al dient erkent dat Ajax twee keer van Fortuna heeft gewonnen. Van Enschede en D.O.S. heeft Ajax één keer gewonnen en één maal verloren, resul taten die voor zich spreken. Wat echter niet weg neemt dat Ajax de competitie zwak heeft besloten. Vooral in de laatste weken was het niet best. De fut was er uit en vooral jongstleden Zondag tegen Blauw Wit hebben de rood-witten al zeer matig gespeeld. Men bouwde soms aardige aanvallen op doch de meeste spelers vochten er niet voor en zo bleef de ploeg beneden zijn kunnen. Blauw Wit speelde door méér enthousiasme sterker, doch mocht het laatst (na met enige aanvallen met tegenspoed te kampen te hebben gehad) nog blij zijn dat een afwachten met aanvallen van een paar Ajacieden Koekebakker in het bezit van dé bal bracht, die daarop zeer fraai inkogelde. Ik geloof dat ieder zich opgelucht gevoelde. Had Blauw Wit gelijk gespeeld dan zag het er niet zo best uit voor de Zebra's van het Olympisch Stadion, thans zijn we in de hoof dstad allen vol vertrouwen dat de beide Stadionclubs zich zullen handhaven. De wedstrijd van heden brengt Ajax als tegenstander A.D.O.óók een oud kampioen van Nederland, een club met een sterke aanval en een behoorlijke defensie, die jongstleden Zondag in Den Haag nog met 20 van P.S.V. won. Wint A.D.O. vandaag dan kunnen de rood-groene Hagenaars nog op de zesde plaats in de eindstand eindigen. Zij zullen daar zeker hun best voor doen en zou Ajax niet sterker spelen dan jongstleden Zondag in het Olympisch Stadion dan hebben de Hagenaars een beste kans op de zege. We hopen echter, dat Ajax op zijn beurt een meer enthousiaste partij zal spelen en voorzien dan een aantrekkelijke en boeiende wedstrijd. J. HOVEN. Goal! Een doelpunt!!! Na een rijp overlegd samenspel met Uw kledingadviseur komt U onher roepelijk tot het „scoren". Raadpleeg dus „de Econoom"! Uw betrouwbare konsulent voor dames- en herenkleding immers de Econoom weet voor U juist datgene uit te kiezen, wat Uw persoonlijkheid onderstreept! Prijzen: Humaan voor Uw portemonnaie. Nieuwendijk 97 Amsterdam-C. - tel. 33904 - Nieuwendijk 97 Vermaard door degelijkheidsgarantie.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1958 | | pagina 3