Het Linoleumhuis ■&M Waar men van spreekt Moderne meubelen met fraai uiterlijk en voortreffelijke „zit" Rokin 50, Amsterdam, Tel. 37048 SEDERT 1907 D. W. DE KRUYFF 6 Zn NEDERLANDBELGIË (oud-internationals). Ten bate van de oorlogsinvaliden zal op Zaterdag 17 Mei in het Feijenoord- stadion de wedstrijd tussen elftallen van oud-internationals van Nederland en België worden gespeeld. De heren Tetzner en De Boer, die indertijd tot deze nu jaarlijks plaats vindende wedstrijden het initiatief namen en de orga nisatie verzorgden, vinden bij Feijenoord's stadiondirecteur Bas van Krimpen een niet minder hartelijke medewerking als zij van directeur Bessem in het Olympisch Stadion hebben ondervonden. En spelers kunnen zij bij de vleet krijgen. In overleg met de Belgen worden de ploegen enigszins „verjongd". Men noemt bij de Belgen Mermans, Mees, Chaves en Lamberechts, waarvan de eerste twee nog niet lang geleden voor de Rode Duivels speelden. Bij de Nederlandse oud-internationals noemt men onder andere Van Schijndel, Terlouw en Roosen burg, die in vergelijking met hun voorgangers „broekies" zijn. Ze zijn trouwens nog alle drie actief. Het kan in elk geval een leuke partij worden en voetbal liefhebbers kunnen er best een tripje naar Rotterdam-Zuid aan wagen. Trouwens de wedstrijd staat niet op zich zelf. Een schitterende muzikale militaire show die lj/2 uur duurt gaat er aan vooraf. De voetbalwedstrijd begint om 4 uur. J. H. VIERBONDEN-TOURNOOIEN. Op Zaterdag 17 en Zondag 18 Mei is er op1 de terreinen van O.V.V.O. en Cen trum, gelegen aan de Kruislaan, een interessante wedstrijd te wachten. Daar worden n.l. de traditionele vierbonden-tournooien gehouden, waaraan even als ieder jaar wordt deelgenomen door de Afdelingen Amsterdam, Haarlem, Leiden en Noord-Holland, en wel door elke Afdeling met haar vertegenwoordi gend Zaterdag-, Zondag- en jeugdelftal. Op Zaterdag vindt het tournooi der Zaterdagelftallen plaats, aanvang 3 uur, terwijl daags hierna de tournooien der Zondag- en jeugdelftallen worden betwist, aanvang 12 uur. Deze tournooien dragen dit jaar een bijzonder interessant karakter, doordat de hoofdstedelijke vertegenwoordigers liefst 5(!) bekers te verdedigen hebben. Vorig jaar legde Amsterdam n.l, beslag op de eerste plaats in elk der drie categorieën, welk opvallend succes werd bekroond met de beide ere-plaatsen in de daarna volgende landelijke tournooien, waaraan ieder jaar wordt deelgenomen door de vertegenwoordigende Zaterdag- en Zondagelftallen van alle (20) Afdelingen van de K.N.V.B. Een volkomen Amsterdamse hegemonie aldus, welke uiteraard ver blijdend is, doch een wel zeer hoge verplichting oplegt aan de spelers, die dit maal de eer waardig gekeurd worden om de Amsterdamse kleuren te ver dedigen. Het is min of meer vanzelfsprekend, dat deze fraaie resultaten bij ,de overige van stam tot meubel, voor meubelen naar „de Stam" Amsterdam, Rozengracht 12, Tel. 30403 Elandsgracht 122, Tel. 39777 Vraagt ons deskundig advies Het leggen van linoleum- vloeren eist vakkennis MgUBHÉgPlN0)CMTiN6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1958 | | pagina 4