Het Linoleumhuis Rokin 50, Amsterdam, Tel. 37048 IN MEMORIAM Het Britse voetbal werd Donderdag getroffen door een ramp. Een toestel van de B.E.A. raakte kort na de start van het vlieg veld Riem (nabij Munchen) met een vleugeltop een huis, stort te neer en vloog in brand. Een en twintig personen kwamen om het leven. De ramp rukte een voetbalteam uiteen, waarvan de naam een legendarische klank had gekregen: Manchester United. Het keerde terug uit Belgrado, waar het voor de Europa-cup tegen Rode Ster had gespeeld. Tien spelers werden gedood, zeven ernstig gewond; deze laatsten zullen wellicht nooit meer kunnen spelen. Ook de sportjournalistiek werd getroffen: zeven van onze bekwaamste collega's kwamen om het leven, onder wie Frank Swift, de oud-doelman van het Engelse elftal. Het Europese voetbal rouwt dit week-einde om de slacht offers, met een gevoel van machteloosheid en gelatenheid, die bij een dergelijk ongeluk altijd velen vervult. Een ongeluk dat herinnert aan de ramp op 4 Mei 1949, waarbij alle spelers van het Italiaanse kampioensteam Torino onder wie negen inter nationals om het leven kwamen. Diep medeleven gaat uit naar de nabestaanden van de slachtoffers. STAM Moderne meubelen met fraai uiterlijk en voortreffellijke „zit" SEDERT 1907 D. W. DE KRUYFF 6 Zn. Vraagt ons deskundig advies Het leggen van linoleum- vloeren eist vakkennis MÊUBlLEERlNRtCMTiN6 van stam tot meubel, voor meubelen naar „de Stam" Amsterdam, Rozengracht 12, Tel. 30403 Elandsgracht 122, Tel. 39777

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1958 | | pagina 4