Oud Papierhandel M. A, WESSELS ,n,v AJAX Elinkwijk tegen Groenburgwal 17-19 Amsterdam-C. Telefoon 33066-33707-96507 (Privé K 2964-3707) Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs Spec, inger. h. vernietigen van Uw oude archieven De ploeg van Ajax speelt heden de derde wedstrijd in acht dagen en opnieuw wacht de Ajacieden een zware taak. Zeker, Elinkwijk is hekkensluiter, de totaal prestatie van de Stichtse club in dit seizoen blijft wel ver van die van Ajax af, doch bij een kansbeoordeling moeten ongetwijfeld ook andere factoren in aan merking komen. Elinkwijk vecht voor zijn bestaan, de situatie van de hekken sluiter is nog geenszins hopeloos, met alle macht en alle energie zal de Utrechtse eredivisie-club er voor vechten de dans te ontspringen. Elinkwijk heeft daarbij een sterke troef in handen. Piet Kraak, nog niet lang geleden de beste keeper van Nederland genoemd, zal het doel der Stichtenaren verdedigen en als hij op dreef is, zoals de meeste Amsterdammers hem kennen uit zijn glorieuse jaren in het Nederlands elftal, dan zullen de rood-witten geen eenvoudige taak hebben om tegen hem te scoren. Maar welk een reus Pieters Graafland is, dat hebben jongstleden Woensdag avond in het Olympisch Stadion 35.000 enthousiaste kijkers kunnen zien en niet alleen hij, doch alle tien spelers voor hem hebben zich een kampioenselftal waar dig getoond. De verdediging heeft de Hongaarse aanval weerstaan, geen open aanval der gasten heeft tot een doelpunt geleid en eerst in de laatste fase van de strijd vermocht Vasas met kopballen van zijn middenvoor Bundszak te scoren en de voor de rust uit fraaie open aanvallen verkregen voorsprong van Ajax te niet te doen. Toch is deze 22 een zeer eervol resultaat, waarmee Ajax de naam van het Nederlands voetbal alle eer heeft bewezen. Zeker niet kansloos trekt een wils krachtig Ajax voor de revanche naar Boedapest. Maar zullen Van Mourik en zijn mannen nu ook voor de wedstrijd van heden de volle energie kunnen opbrengen? Is niet een kleine mentale reactie op deze bijzondere prestatie te vrezen? Ajax behoudt zijn kampioenskans en is aan zijn stadgenoten, die in degradatie gevaar dreigen te belanden, als goede sportlui ook hedenmiddag verplicht alles te geven. Wij hopen en vertrouwen dat dit tot de zege zal leiden. J. HOVEN. Een „Econoom-pak" is een costuum met een boord om! Voorzie U eens van zo'n pracht-product van artistiek vakmanschap ge paard met kwalitatieve degelijkheid. „De Econoom" beschikt zowel over een heren- als dames-afdeling, geeft altijd méér dan U verwacht en zorgt steeds dat zijn concurrenten heel kwaad op hem zijn. Want hij is goedkoper!! en heet daarom al sinds jaren: „De Econoom" vermaard door degelijkheidsgarantie. Nieuwendijk 97 Amsterdam-C. - tel. 33904 - Nieuwendijk 97

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1958 | | pagina 3