Redfern Rubber Scorer Studs Het Linoleumhuii SEDERT 1907 Waar men van spreekt Het Nederlands elftal tegen België U staat stevig op Uw schoenen met D. W. DE KRUYFF Zn. Rokin 50, Amsterdam-C. Telefoon 37048 Vraagt ons deskundig advies Het leggen van iinoleumvloeren eist vakkennis stadion in de Meer boeiende wedstrijden krijgt te zien en Ajax in de vroege zomer 1957 op een eervolle plaats op de ranglijst zal eindigen. De wedstrijd van heden stelt Ajax waarschijnlijk voor de zwaarste taak, die tot dusverre moest worden vervuld. M.V.V. heeft in drie wedstrijden uitstekende resultaten bereikt, doch j.l. Zondag wilde het niet bij de Maastrichtenaren, wat elke ploeg overkomen kan en overkomen zal. De één ondervindt dat iets eerder dan de andere, doch dat ieder dat bemerken zal, staat vast. Bij de nivellering van krachten, welke in deze ere-afdeling bestaat, is elke club in staat elke wedstrijd te winnen, doch ook elke ontmoeting te verliezen. Ajax kan er op rekenen dat M.V.V. vandaag extra geïnspireerd zal zijn en een bijzonder felle partij zal spe len. De Maastrichtenaren zullen alles op alles zetten om het contact met het leidende peloton niet te verliezen en zich hier als het ware te revancheren voor de nederlaag van j.l. Zondag tegen D.O.S. Op haar beurt zullen de Amsterdammers er zeker een bijzondere eer in stellen de sterke Maastrichtse ploeg het hoofd te bieden. Dat kan tot een strijd van bijzondere allure leiden! J. HOVEN. De heren Koolboom, Steinvoorte en Pellikaan hebben de ploeg nog niet defini tief samengesteld en als ze inmiddels nog niet van inzicht veranderd zijn, dan wordt het op zijn vroegst Zondagavond vooraleer de geïnteresseerden het officiële elftal vernemen voor de hel van Deurne. Na de overwinning op de Zwitsers in Lausanne gaat de stelling: „Verander geen winnend elftal!" naar onze mening niet op. De ploeg heeft stellig niet in zijn geheel voldaan, er waren spelers die door betere te vervangen zijn, die in elk geval een proefneming met een ander motiveren. Anderzijds is juist in deze wedstrijd te Deurne tegen de Rode Duivels het risico nemen met nieuwelingen gevaarlijk, zelfs al zouden die nieuwelingen al eerder in het oranje gespeeld hebben. De meeste neiging bestaat er om Noter- mans te vervangen en over de rechter vleugel waren ook geen juichkreten vernomen. Voor Notermans wil het Haags-Rotterdamse contingent der sportpers Steenbergen van Feijenoord, voor de aanval zijn er verschillende aspecten en eigenlijk is alleen Abe's (het is toch wel fantastisch!) plaats door niemand om streden. Kan Wilkes spelen, dan moet hij er zeker bij, zo niet dan make men een (ned. octr. aangevr.) In de handel gebracht door Af. O. NIEUWENDIJK c.v. WETERINGSCHANS 110 - AMSTERDAM-C. - TELEFOON 35133

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1956 | | pagina 4