Autoles rijschool „Succes" Het LSnoteumhuis Rokin 50, Amsterdam-C. Telefoon 37048 De nog resterende wedstrijden der hoofdklassers SEDERT 1907 D. W. DE KRUYFF Sc. Zn Vraagt ons deskundig advies Het leggen van linoleumvloeren eist vakkennis Na dit Pinksterweekeinde zijn de hoofdklassers nog op slechts drie wedstrijden van het slot der competities verwijderd. Die laatste wedstrijden worden dus bijzonder belangrijk. Want op het moment, waarop wij deze copy voor het „Officieel Programma" schrijven, zijn nog slechts zeven beslissingen gevallen: twee positieve (Elinkwijk en Sportclub Enschede klasseerden zich voor de ere divisie) en vijf negatieve: Vitesse, E.B.O.H., E.D.O., De Volewijckers en Emma degraderen naar de eerste divisie. Om U een inzicht te geven van de kansen der verenigingen, geven wij onder staand het nog resterende programma. Afdeling A. A.D.O.: thuis: Ajax; uit: Stormvogels en N.O.A.D. Ajax: thuis: Excelsior en Stormvogels; uit: A.D.O. B.V.C. Amsterdam: thuis: N.A.C.; uit: Sparta en V.V.V. '03. D.O.S.: thuis: Sparta; uit: Vitesse en N.A.C. E.B.O.H.: thuis: Limburgia en Fortuna '54; uit: Roda Sport. Eindhoven: thuis: H.V.C.; uit: N.O.A.D. en Rigtersbleek. Excelsior: thuis: N.O.A.D.; uit: Ajax en H.V.C. Fortuna '54: thuis: Rigtersbleek; uit: H.V.C. en E.B.O.H. H.V.C.: thuis: Fortuna '54 en Excelsior; uit: Eindhoven. Limburgia: thuis: Vitesse; uit: E.B.O.H. en Sparta. N.A.C.thuis: V.V.V. '03 en D.O.S.; uit: B.V.C. Amsterdam. N.O.A.D.: thuis: Eindhoven en A.D.O.uit: Excelsior. Rigtersbleek: thuis: Roda Sport en Eindhoven; uit: Fortuna '54. Roda Sport: thuis: E.B.O.H.; uit: Rigtersbleek en Vitesse. Sparta; thuis: B.V.C. Amsterdam en Limburgia; uit: D.O.S. Stormvogels: thuis: A.D.O. en V.V.V. '03; uit: Ajax. Vitesse: thuis: D.O.S. en Roda Sport; uit: Limburgia. V.V.V. '03: thuis: B.V.C. Amsterdam; uit: N.A.C. en Stormvogels. Afdeling B. Alkmaar '54: thuis: Sittardia; uit: Rapid J.C. en P.S.V. B.V.V.: thuis: De Volewijckers; uit: Schev. Holland Sport en S.V.V. D.F.C.: thuis: E.D.O.; uit:,S.V.V. en Elinkwijk. E.D.O.: thuis: Feijenoord en S.V.V.; uit: D.F.C. Elinkwijk: thuis: De Graafschap en D.F.C.; uit: Feijenoord. Emma: thuis: M.V.V.; uit: P.S.V. en Schev. Holland Sport. Sportclub Enschede: thuis: Rapid J.C.; uit: G.V.A.V. en Sittardia. Feijenoord: thuis: Elinkwijk; uit: E.D.O. en G.V.A.V. De Graafschap: thuis: G.V.A.V.; uit: Elinkwijk en Rapid J.C. G.V.A.V.: thuis: Sportclub Enschede en Feijenoord; uit: De Graafschap. M.V.V.: thuis: De Volewijckers en Willem II; uit: Emma en Willem II. P.S.V.: thuis: Emma en Alkmaar '54;; uit: Willem II. Uitsluitend K.N.A.C. instructeurs De Clercqstraat 69, Tel. 84189, Amsteraam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1956 | | pagina 4