AMERICAN HOTEL Amsterdam - Leidseplein 28-30 H. Jonsebloet Lijst van topscorers Ajax-lim ericks één pers. kamers van f7.50 tot f 12.-. twéé pers. kamers van f 17.- tot f 25.- exclusief ontbijt Zalen voor Feestmaaltijden, Vergaderingen en Congressen Film-cabine met -Toestellen Wout Heinen van H.V.C. heeft vorige week zijn positie op de lijst van topscorers aanmerkelijk verbeterd. Hij zorgde in de wedstrijd tegen Rigtersbleek voor twee doelpunten, die nochtans niet voldoende waren voor een Amersfoortse overwin ning. Heinen bereikte daarmee een totaal van negen. Zijn clubmakkers scoorden tot dusverre gezamenlijk slechts twee doelpunten....! De S.V.V.-buitenspeler Van Pelt kwam tegen Willem II niet tot treffers. Hij behield evenwel zijn tweede plaats, omdat ook Lammers, Schmidt, Könemann en De Bruyckere niet scoorden. De M.V.V.-er Van Wissem maakte met twee doelpunten een flinke sprong op de ranglijst. De lijst luidt: Heinen (H.V.C.)9 Van Pelt (S.V.V.) 7 Van Beurden (B.V.V.), De Bruyckere (Willem II), Köneman (S.V.V.), Lammers (D.O.S.), Van Roessel (Willem II), Schmidt (Eindhoven) en v. Wissem (M.V.V.) 6 Heijmans (B.V.V.), Huis (Fortuna '54), Rijnvis (A.D.O.) en Selderhuis (De Graafschap)5 Van Overbeek (B.V.V.), Van der Linden (D.O.S.), Vonk (Elinkwijk), De Jongh (Elinkwijk), Maltha (S.V.V.), Van der Gaag (Emma), Lenstra (Spel. Enschede), Van der Wel (Spel. Enschede), Janssen (Spel. Enschede), Angenent (Fortuna '54), Koopal (V.V.V.), Toennaer (M.V.V.), Canjels (N.A.C.), Franssen (P.S.V.), Van Melis (Rapid J.C.), Van Geen (Schev./Holland Sport) en Ehlen (Sittardia) 4 't September-succes was zeer sober, Soms "yes", maar veelvuldig ook "no" brr!) En nu ging de gong, Een maandje versprong: Wat brengt ons de cyclus-October? Vitesse-uit, thuis-E. B.O.Heren, Ach trainer, wil ons nog wat leren: Met tweemaal 2-2 is de zaak niet O.K. Een zége, dat is ons begeren Vandaag, lang na het uchtendkrieken Ontmoeten de Grieken de Grieken, Ik spreek hier geen Spaans, Doch Ajax-Spartaans: Hoe zal straks de stand zijn, o „Mieke" Borgerstraat 77-81 Telefoon 80696 - 49316 Inkoop Lompen, Metalen, Oud papier en Oud ijzer IV VI

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1955 | | pagina 5