lééêftkkmHtl BELLEVUE "Dobvttm, Smaad voor Engeland sjOvObüri* Persbureau anefo ook voor intieme diners en recepties Men roemt onze keuben Leidsekade 90 - Amsterdam - Telefoon 362210 De Hongaren hebben Zondag het elftal van Engeland met 71 in de pan gehakt. Wanneer Nederland een zware nederlaag lijdt, dan kunnen wij nog zeggen: wij missen de mogelijkheden die onze tegenstanders, Zweden, Belgen, Zwitsers enz. hebben.. Maar Engeland heeft precies dezelfde, of eigenlijk nóg groter mogelijkheden dan welk land ook. Desondanks verloor Engeland eerst met 10 van Joegoslavië en nu met 71 van Hongarije. Het excuus van de zomer en de vacantie gaat niet op want.in December kreeg Engeland al met 63 klop. Zo langzamerhand zitten de Britten in eenzelfde schuitje als.Nederland! Kort na de oorlog zei Jack Reynolds ons, na een bezoek aan zijn vader land, al, dat het spelpeil in Engeland sterk achter uitgegaan was en het lang zou duren om het weer op peil te brengen. We kunnen de Britten een handje geven! Zorgen dat ons nationale voetbal in goede banen geleid en meer in overeenstemming gebracht wordt met de gewijzigde tijdsomstandig heden. Dan zal op deze diepteperiode weer een op bloei volgen, tenminste als we voor onze jeugd op de scholen ook het fundament leggen voor een betere lidhamelijke opvoeding, want hier is de achterstand nog véél groter! J. H. Achtergracht 17-19, Amsterdam-C. Telefoon 30744 Wij maken, behalve persfoto's, op Uw verzoek ook foto's van Uw bedrijf of familiefeest platenwlsselaar voor 3 snelheden Shift da aan op Uw radio on a o« geniet meer van Uw gramofoonpleten. Lederwaren- en Confectie-lndustrie CHASSÉSTRAAT 29-11 AMSTERDAM (W.) TELEFOON 85404-86302

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1954 | | pagina 7